مرگ مشکوک خانواده 5 نفره در مشهد
معاون عملیات آتش‌نشانی شهر مشهد از فوت ۵ نفر در پی نشت احتمالی گاز مونوکسید کربن در یک منزل مسکونی در شرق این شهر خبر داد.

قاتل خاموش جان 5 عضو خانواده‌ای را در مشهد گرفت


به گزارش روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد، مهدی رضایی با بیان این مطلب گفت: در پی تماس با سامانه ۱۲۵ و اعلام حادثه برای ساکنان یک منزل مسکونی، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی، بلافاصله گروه نجات و آتش‌نشانان ایستگاه‌های شماره ۱۸و ۶ را به محل حادثه واقع در بولوار شهید شفیعی این شهر اعزام کرد.

وی افزود: نجاتگران و آتش‌نشانان پس از حضور در محل مشاهده کردند، ۵ نفر که در طبقه همکف این ساختمان ۲ طبقه زندگی می‌کردند، به دلیل استنشاق احتمالی گاز مونوکسید کربن، دچار حادثه شده که متاسفانه این افراد شامل ۲ خانم و ۳ آقا بر اثر شدت حادثه در دم جان باخته بودند.

معاون عملیات آتش‌نشانی شهر مشهد عنوان کرد: در بررسی‌های بیشتر در محیط داخلی منزل مشخص شد ، آبگرمکن دیواری منزل فاقد دودکش بوده و بخاری این واحد مسکونی ۶۰ متری نیز دارای نقص فنی در سیستم دودکش است.

وی ادامه داد: تحقیقات بیشتر درباره علت دقیق وقوع این حادثه مرگبار توسط عوامل انتظامی در حال انجام است و پیکر جانباختگان برای تعیین دقیق علت فوت با دستور مقام قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد.
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: tasnimnews.com