قاتل کودک ۳ ساله به دام پلیس افتاد
کرمانشاه فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری قاتلی خبر داد که پس از درگیری خیابانی با عده‌ای دیگر و شلیک به وسیله کلت کمری، مرگ دردناک پسر بچه‌ای سه ساله را رقم زده بود

قتل کودک 3 ساله در درگیری خیابانی

سردار "علی اکبر جاویدان" اظهار داشت: به دنبال وقوع قتل کودکی سه ساله در اردیبهشت امسال بر اثر تیراندازی، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی استان در بررسی‌های تخصصی متوجه شدند درگیری میان چند نفر از اراذل و اوباش شهر کرمانشاه به خاطر اختلافات قبلی در محله کیهانشهر رخ داده که حین درگیری یکی از آنها اقدام به تیراندازی می‌کند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: بر اثر تیراندازی که با سلاح کلت انجام شده بود متاسفانه کودک سه ساله‌ای که در کوچه مشغول بازی بوده هدف یک گلوله قرار گرفته و پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست می‌دهد.

جاویدان خاطرنشان کرد: ماموران پلیس آگاهی با انجام کارهای اطلاعاتی و تحقیقات گسترده موفق به شناسایی مخفیگاه قاتل کودک سه ساله شده و در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

وی یادآور شد: متهم دستگیر شده در بازجویی ها به تیراندازی با اسلحه کلت که منجر به مرگ دردناک پسربچه سه ساله‌ای شد اعتراف کرد و پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

رئیس پلیس استان کرمانشاه در پایان برخورد قاطعانه با اراذل و اوباش و مجرمان را که با اقدامات مجرمانه خود فضای شهر و جامعه را ناامن می کنند، از اولویت‌های کار پلیس عنوان کرد.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir