حمله خونین به 2 مامور با داس و اره دستی !
سرپرست اداره کل منابع‌طبیعی و آبخیزداری گیلان گفت: ۲ مأمور منابع‌طبیعی رضوانشهرهنگام مأموریت درمنطقه رودبارسرای شهرستان رضوانشهر موردضرب و شتم ۳ قاچاقچی که در حال قطع درختان جنگلی بودند قرار گرفتند.

ضرب و شتم دو مامور منابع طبیعی توسط قاچاقچیان چوب


 به نقل از سازمان منابع‌طبیعی و آبخیزداری،  سرخوش کرم‌زاده سرپرست اداره‌کل منابع‌طبیعی و آبخیزداری گیلان گفت : ۲ مأمور منابع طبیعی رضوانشهر هنگام ماموریت در منطقه رودبارسرای شهرستان رضوانشهر مورد ضرب و شتم ۳ قاچاقچی که در حال قطع درختان جنگلی بودند قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه این افراد هیچ مجوزی برای قطع درخت و حمل چوب نداشتند، افزود: مأموران یگان حفاظت یکی از قاچاقچیان را دستگیر کردند، اما ۲ قاچاقچی دیگر با به کارگیری سلاح سرد (اره‌دستی و داس)، مأموران منابع‌طبیعی را مجروح و از محل درگیری متواری شدند.

سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان گفت: حال عمومی یکی از مأموران مساعد است و مأمور دیگر برای درمان به یکی از بیمارستان‌های شهر رشت منتقل شد.

کرم زاده با اشاره به تلاش برای دستگیری قاچاقچیان فراری با دستور قضایی ، از مردم استان خواست در صورت مشاهده هرگونه دخل و تصرف زمین‌های ملی و قاچاق چوب با سامانه‌های امداد جنگل و مرتع به شماره‌های ۱۳۹ و ۱۵۰۴ تماس بگیرید.
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir