حکم اعدام برای خیانت مرد متاهل با شکایت شوهر زن
زن و مرد متاهلی که وارد رابطه سیاه با یکدیگر شده بودند، با شکایت شوهر زن دستگیر شده و در دادگاه احکام متفاوتی برای جرمشان گرفتند.

حکم اعدام برای رابطه شوم مرد متاهل با زن متاهل / فیلم های سیاه فاش کرد


اوایل فروردین ماه امسال مرد جوانی به پلیس آگاهی رفت و از همسرش و یک مرد غریبه شکایت کرد.

وی گفت: من و همسرم ۵ سال است که با هم ازدواج کرده‌ایم. اما مدام با هم اختلاف داریم و طی دو هفته گذشته اختلاف‌های ما با هم بیشتر شد و من متوجه رفتارهای مشکوک همسرم شدم و او را زیر نظر گرفتم تا اینکه چند روز قبل پی بردم همسرم با یکی از بستگانم که او نیز متأهل و صاحب یک فرزند است رابطه پنهانی دارد.من حتی در گوشی موبایل همسرم عکس‌های آنها را دیدم و حالا از آنها شاکی هستم.

با این شکایت زن و مرد مورد نظر بازداشت شدند. آنها که منکر رابطه پنهانی بودند در مسیر تحقیقات به رابطه سیاه اعتراف کردند و پلیس در بازبینی فیلم‌های ذخیره شده در گوشی موبایل آنها اسنادی را مبنی بر رابطه پنهانی کشف کرد.

بدین ترتیب، زن و مرد جوان در شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستادند.در ابتدای جلسه شوهر زن گفت: قبول دارم با همسرم اختلاف داشتم اما هرگز فکر نمی‌کردم او به من خیانت کند. من وقتی فیلم‌های گوشی موبایل همسرم را بررسی کردم متوجه شدم همسرم از ۲ سال قبل با این مرد رابطه پنهانی دارد. او حتی برای همسرم جشن تولد گرفته و با هم عکس‌های خصوصی گرفته بودند. من برای هر دوی آنها اشد مجازات می‌خواهم.

سپس زن در جایگاه ویژه ایستاد و گفت: من از همان ابتدای ازدواج با همسرم اختلاف دارم. ما هیچ رابطه‌ای با هم نداشتیم و من و همسرم به فکر طلاق بودیم به همین خاطر با این مرد تلفنی صحبت و با او درددل می‌کردم.

در این میان شوهر زن نیز برخاست و گفت: قبول دارم در این مدت هیچ رابطه‌ای با همسرم نداشتم اما هرگز فکر نمی‌کردم او به من خیانت کند.

سپس مرد خیانتکار که همسر و فرزند دارد در جایگاه متهم ایستاد و با دیدن عکس و فیلم‌های سیاه ذخیره شده در گوشی موبایلش به رابطه پنهانی با زن جوان اعتراف کرد.

همسر وی که در دادگاه حاضر بود گفت: همسرم با من رابطه خوبی داشت و من اصلاً فکر نمی‌کردم با کسی رابطه پنهانی داشته باشد.من هم برای او اشد مجازات می‌خواهم.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و با توجه به مدارک‌ موجود در پرونده مرد متأهل را به خاطر زنای محصنه به اعدام محکوم کردند.

 اما زن جوان به ۱۰۰ ضربه شلاق و همچنین مجازات تکمیلی بدل از حبس محکوم شد. قضات دادگاه زن جوان را محکوم کردند به مدت یک سال پنجشنبه و جمعه‌ها در بخش نظافت یک بیمارستان کار کند.
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir