پیک مرگ در مشهد بازداشت شد
با تلاش ماموران کلانتری ۲۸ "هفت تیر" عامل توزیع وسیع مواد افیونی توهم زا در بلوار" وکیل آباد" دستگیر و ۲۸۶ بسته موادمخدر کشف شد.

دستگیری پیک مرگ با ۲۸۶بسته مواد افیونی توهم‌زا ‌سرهنگ" احمد نگهبان" فرمانده انتظامی مشهد در تشریح این خبر گفت: با کسب خبری مبنی بر توزیع گسترده مواد افیونی توسط فردی راننده یک دستگاه سواری پراید در سطح بلوار وکیل آباد، پی گیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیمی از ماموران کلانتری هفت تیر قرار گرفت.

ماموران کلانتری هفت تیر پس از شناسایی متهم او را به صورت نامحسوس تحت نظر گفتند و  پس از اطمینان از فعالیت های مجرمانه، سرانجام ظهر گذشته او را در حال توزیع مواد مخدر دستگیر کردند.

در این عملیات در بازرسی از خودرو متهم 550 گرم مواد مخدر توهم زا از نوع حشیش در قالب  286بسته آماده فروش، 77میلیون و 400 هزار ریال وجه نقد، یک دستگاه کارت خوان و 2 قبضه چاقو کشف کردند.

در عملیاتی دیگر نیز ماموران کلانتری شهید باهنر نیز ضمن دستگیری یک سوداگر مرگ در بازرسی از مخفیگاه او 3 کیلو و 340گرم شیره تریاک که به طرز ماهرانه ای در منزلش مخفی کرده بود کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان مشهد با اشاره به معرفی متهمان به دادسرا از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در خصوص توزیع کنندگان مواد مخدر را از طریق شماره تلفن 110 به مرکز فوریت های پلیس اطلاع رسانی و پلیس را در تامین امنیت جامعه یاری کنند.گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: farsnews.com