سارقانی که به اسم مسافر وسایل راننده را می‌ دزدیدند
معاون عملیات فرماندهی انتظامی البرز از دستگیری ۲ سارق مسلح در شهرستان کرج خبر داد

دستگیری ۲ سارق مسلح در شهرستان کرج

سرهنگ "فرهاد چراغی" روز پنجشنبه گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه خودرو در منطقه خرمدشت شهرستان کرج، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری ۴۱ این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: عوامل کلانتری ۴۱ خرمدشت با انجام اقدامات اطلاعاتی،۲ سارق حرفه ای و محل مخفیگاه آنها را شناسایی کردند که پس از هماهنگی با مرجع قضایی طی عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر شدند .

چراغی بیان کرد: ماموران در بازرسی از مخفیگاه متهمان موفق به کشف یک دستگاه خودروی سرقتی و یک قبضه سلاح کلت کمری با یک تیغه خشاب و چهار فشنگ جنگی و یک تیغه چاقو شدند.

وی افزود: متهمان، به عنوان مسافر ن سوار خودرو های عبوری به سمت تهران شده و در مکان های خلوت با تهدید اسلحه خودرو و وسایل راننده را به سرقت می بردند.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی البرز یادآورشد: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

دستگیری سارقان وسایل داخل خودرو با ۲۸ فقره سرقت درکرج

همچنین رییس پلیس آگاهی البرز از دستگیری ۲ نفر سارق خودرو و کشف ۲۸ فقره سرقت وسایل خودرو در این استان خبر داد.

سرهنگ "حکمت الله شجاعی" گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت در شهرستان کرج، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد یک سارق سابقه‌دار پشت پرده این سرقت‌ها بوده و اموال سرقتی را به یک مالخر در شهرستان کرج می فروشد.

رییس پلیس آگاهی البرز اضافه کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی مخفیگاه این سارق سابقه‌دار شدند و طی عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

شجاعی، بابیان اینکه یک دستگاه خودروی سرقتی از متهم کشف شد، بیان کرد: با هماهنگی قضایی یک مالخر نیزشناسایی و دستگیر شد که در مجموع این ۲ نفر به ۲۸ فقره سرقت داخل خودرو اعتراف کردند.گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir