مرگ دلخراش خانواده نوشهری در شعله های آتش
آتش‌سوزی مهیب یک خانه ویلایی در نوشهر حادثه‌ای هولناک را رقم زد و موجب جان باختن یک پدر و مادر جوان به همراه ۲ دختر خردسالشان شد.

۴ عضو خانواده نوشهری در آتش‌سوزی جان باختند / ۲ دختر خردسال در میان کشته‌ها


حادثه تلخ آتش‌سوزی بامداد دیروز (جمعه) در خانه‌ای واقع در یکی از محله‌های نوشهر اتفاق افتاد. دقایق کوتاهی از وقوع این آتش‌سوزی گذشته بود که آتش‌نشانان خود را به محل حادثه رساندند. آنجا خانه‌ای ویلایی با سقف چوبی بود و شعله‌های آتش به سرعت در حال گسترش بود. از سویی شواهد نشان می‌داد که ساکنان این خانه اعضای یک خانواده ۴نفری هستند که همگی در خانه حضور دارند.

در این شرایط عملیات اطفای حریق آغاز شد و آتش‌نشانان توانستند شعله‌های آتش را مهار کنند اما در این حادثه هر ۴عضو خانواده شامل پدر -۳۸ساله- مادر -۳۵ساله- و ۲دختر ۱۱و ۷ساله خانواده جان‌شان را از دست دادند.

حسین سمرقندی رئیس سازمان آتش‌نشانی نوشهر در این‌باره گفت:‌ متأسفانه در این حادثه به‌دلیل چوبی بودن سقف خانه و فرسوده بودن ساختمان، حریق به سرعت گسترش یافت و منجر به خفگی و فوت ۴نفر از اهالی منزل شد.

وی ادامه داد: براساس نظر کارشناسی مأموران آتش‌نشانی این حادثه نیم ساعت قبل از تماس اهالی محل با آتش‌نشانی یعنی حوالی ساعت ۳:۳۰ بامداد اتفاق افتاد که به‌دلیل خواب بودن اعضای خانواده منجر به خفگی و فوت آنها شد.

رئیس سازمان آتش‌نشانی نوشهر درباره علت وقوع حادثه نیز گفت: این اتفاق به‌دلیل فرسودگی سیم‌کشی برق ساختمان رخ داد که منجر به ذوب شدن کابل برق کولر روی سقف ساختمان شد و آتش‌سوزی را رقم زد.
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: etemadonline.ir