حمید رسایی با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر قرائت جوابیه هاشمی رفسنجانی در صحن علنی مجلس، گفت که بر اساس اعلام هیات رییسه، ابتدا باید بررسی شود که آیا نطق من توهین‌آمیز بوده یا خیر؟


به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حمید رسایی در جلسه علنی صبح امروز مجلس پیش از اعلام مخالفت خود با کلیات طرح اصلاح قانون سرباز قهرمان، گفت: متاسفانه برخی دوستان هیات رییسه در مورد نطق من مصاحبه کرده و گفته بودند نامه‌ای نوشته شده و اعلام شده که آقای هاشمی می‌تواند در مورد نطق بنده جوابی دهد که در مجلس خوانده شود، اما بر اساس آنچه از آقای جهانگیرزاده سوال کردم، ایشان گفتند باید جواب ارسال شود و همچنین بررسی کنیم که آیا نطق من توهین‌آمیز بوده یا خیر؟ و اگر توهین‌آمیز بوده به اندازه آن قسمت اجازه پاسخگویی داده شود.

نماینده مردم تهران در مجلس تاکید کرد که هیات رییسه هنوز توهین‌آمیز بودن نطق وی را بررسی نکرده است.

به گزارش ایسنا، حمید رسایی در نطق میان دستور هفته گذشته خود اظهاراتی را علیه هاشمی رفسنجانی مطرح کرده بود که در پی آن دفتر رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام خواستار تعیین فرصت پاسخگویی در این باره شده بود.

دادستانی تهران با توجه به اینکه موارد مطرح شده در نطق میان دستور حمید رسایی متضمن توهین به دستگاه قضا بوده، از وی در دادسرای روحانیت اعلام جرم کرده است.

در همین رابطه هیات رییسه مجلس نیز اعلام کرده که جوابیه دفتر هاشمی رفسنجانی در صورتی که متضمن توهین و افترا نباشد و زمان آن هم بیش از دو برابر اظهارات رسایی درباره هاشمی رفسنجانی نباشد، در جلسه علنی مجلس قرائت خواهد شد.
."


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: mehrnews.com


مطالب داغ سایر بخشها:
یک خبرنگار، رئیس هیات مدیره شرکت خودرو سازی!
قیمت بنزین اصلاح نشود، از خارج وارد می‌کنیم
آیا از حبس مردم لذت می برید؟!
قتل مامور قلابی با انگیزه انتقامجویی
دانش‌آموزان آمریکایی جمیزباند می‌شوند/ عکس
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین خبر ها

 
X