خباز نماینده کاشمر گفت در دیدار کروبی و لاریجانی مستندات مربوط به ادعای کروبی در موردآزار زندانیان ارائه خواهد شد.
 
بازتاب آن لاین:
پس از آنکه رئیس مجلس از تریبون علنی از مهدی کروبی خواست تا اگر مستندی دارد، آن را به او یا کمیته ویژه ارائه دهد؛ محمدرضا خباز عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی به دیدار لاریجانی رفت و به او گفت که در صورت تشکیل جلسه‌ای غیر علنی و غیر رسمی در مجلس، می‌توانند تمامی کسانی که این گزارشات را به کروبی داده‌اند به مجلس دعوت کنند تا در محضر نمایندگان از رفتارهایی که با آنها شده است، سخن بگویند.
وی که این پیشنهادات را به استناد حضور شهرداران بازداشتی در جلسه‌ای غیرعلنی و غیر رسمی در مجلس پنجم مطرح کرده بود، به «خبر» گفت: در آن زمان اخبار متفاوتی نسبت به بدرفتاری با این شهرداران در زندان مطرح می‌شد که با حضورشان در مجلس به طرح آن پرداخته و نمایندگان در جریان چند و چون آن قرار گرفتند و معلوم شد که همه آن اخبار شایعه نبوده است. اما رئیس مجلس ترجیح دادند تا بازداشت شدگان مورد آزار واقع شده، در جلسه‌ای خصوصی با ایشان به طرح آنچه به سرشان آمده است، بپردازند و پس از آن اگر لازم شد، در جلسه‌ای غیرعلنی و غیر رسمی این موارد مجدداً برای تمامی نمایندگان بازگو شود. وی در پاسخ به اینکه آیا کروبی نیز شخصاً با لاریجانی در این‌باره دیدار خواهد کرد یا نه؟ گفت: ایشان در حال حاضر در سفر هستند اما در تماسی با ایشان، به بنده گفتند که حاضرند با آقای لاریجانی در این‌باره دیداری داشته باشند اما هنوز زمان آن تعیین نشده است .
 
  گردآوری:گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: baztabonline.com
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
مطهری: نیروهای‌ نظامی در انتخابات دخالت نکنند مطهری: نیروهای‌ نظامی در انتخابات دخالت نکنند

مطهری می‌گوید: نیروهای نظامی باید به تذکرات درباره عدم دخالت در سیاست و اقتصاد توجه کنند چرا که اساسا ورود این نیروها به این دو حوزه خطرناک است

 
X