برخی عمدا تنش‌هایی را در کشور ایجاد می‌کنند تا از وجود تضادها بین ارکان و نهادهای کشور به نحو اهداف خودشان استفاده کنند.

به گزارش ایلنا، فرزند شهید مطهری با اعتقاد بر اینکه به نظر می‌رسد پیشرفت کار دولت در گرو ایجاد تضاد‌هایی در جامعه است، خاطرنشان کرد: در انتخابات ریاست جمهوری دهم نیز او از ایجاد همین تنش‌ها در جامعه که هنوز آثارش وجود دارد، استفاده کرد و به پیروزی رسید.

علی مطهری ، انتصاب محمدرضا رحیمی به عنوان معاون اول رئیس‌جمهور را نوعی بدسلیقگی از سوی احمدی‌نژاد خواند و افزود: البته چنین اقدامی از ایشان دور از انتظار نبود. چرا معمولا وقتی به او اصرار شود که فلان کس را در فلان جا منصوب نکنید، او حتما این انتصاب را انجام می‌دهد.

وی با ابراز تاسف از آنچه که حالت‌های لجاج در احمدی‌نژاد می‌خواند، ادامه داد: او خودش می‌دانست که رحیمی، فرد مساله داری است و مدرک تحصیلی‌اش که شبیه مدرک تحصیلی کردان است، مشکل دارد.

مطهری با اشاره به اینکه رحیمی در جریان استیضاح کردان نیز متهم به توضیح چک پول بین برخی از نمایندگان مجلس و تلاش برای تطمیع آنها شده بود، ادامه داد: بهتر بود که رئیس‌جمهور او را به عنوان معاون اول خود انتخاب نمی‌کرد.

نماینده تهران ادامه داد: احساس می‌کنم که برخی عمدا تنش‌هایی را در کشور ایجاد می‌کنند تا از وجود تضادها بین ارکان و نهادهای کشور به نحو اهداف خودشان استفاده کنند.در حال حاضر نیز در نظر دارند تا از تضاد تعداد زیادی از نمایندگان با رحیمی، به نفع اهدافشان بهره ببرند.

مطهری با اعتقاد بر اینکه پیشرفت کار برخی در گرو همین تضاد‌هاست خاطرنشان کرد: در انتخابات ریاست جمهوری دهم نیز از ایجاد همین تنش‌ها در جامعه که هنوز آثارش وجود دارد، استفاده شد.

وی این را یک روش از سوی دولت دانست و افزود: من روش بهره جستن از ایجاد تنش‌ها را روش بدی می‌دانم و امیدوارم که آقای احمدی‌نژاد این روش را اصلاح کند.
 
گردآوری:گروه خبر سيمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:  ilna.ir
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
روحانی: ترامپ به اشتباه درباره ایران اعتراف کرد روحانی: ترامپ به اشتباه درباره ایران اعتراف کرد

رئیس جمهور در جلسه هیات دولت گفت: براساس برخی گزارش‌ها که به طور رسمی به دست ما رسیده، آمریکایی‌ها در جلسات مهم با رهبران دنیا گفته اند که ما شکست خوردیم و مسیری که انتخاب کردیم نادرست بوده است و حتی رئیس جمهور آمریکا در یکی از جلسات مهم سیاسی به یکی از…

 
X