یک مدیر ارشد وزارت نفت با روش های خاص خود دست به شایسته سالاری در مجموعه خود زده است.
 
به گزارش جهان، این مدیر که به زودی جای خود را به مدیر تازه نفس و منصوب میرکاظمی خواهد داد با ایجاد رانت برای خواهر زاده خود توفیق تاسیس چندین شرکت مرتبط با فعالیت های نفتی را به او داده و از همین راه او را علی رغم سن کم به ثروتی میلیاردی رسانده است. هم چنین، این شخص با معرفی خواهر زاده خود به یکی از دو خودروساز بزرگ کشور و کمک به او برای تاسیس چند شرکت پیمانکاری خودرو، از جوانی تازه به دوران رسیده میلیاردری بزرگ ساخته است. البته لطف آقای مدیر بسیار ارشد به فرزند خود نیز رسیده و او را مسئول خط تولید یکی از بزرگترین کارخانه های صنعتی کشور کرده است.

هر چند لطف مدیران زیر مجموعه وزارت صنایع به این خاندان نفتی چندان نیز بی جیره و مواجب نبوده و در عوض این حاتم بخشی ها و شایسته سالاری ها چندین اداره و اداره کل در وزارت نفت و برخی شرکت های دیگر به دوستان و آشنایان مدیران خودروسازی و شرکت های تولیدی و صنعتی رسیده است.

 
 
گردآوری:گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news 
منبع: jahannews.com
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
دزدیده شدن مرموز یک نوزاد در بیمارستان دزدیده شدن مرموز یک نوزاد در بیمارستان

نخستین ساعات بامداد چهارشنبه 14 خرداد نوزاد پسری در یکی از بیمارستان‌های غرب استان تهران به دنیا آمد. پس از انجام مراحل مقدماتی، نوزاد به بخش نوزادان و مادرش نیز به اتاقی چهار تخته منتقل شد

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X