ملیکا دختر این زن ایرانی در ملاقات با سارا شورد به او گفت:" مادر ما در امریکا در زندان است. مادر ما سی و دو ساله است. ایا شما می توانید به ما کمک کنید؟ ما در سه سال گذشته این فرصت را نداشته ایم که با مادرمان ملاقات کنیم....
 
 
 
 دو دخترایرانی از سارا شورد برای ازادی مادرشان از زندانهای امریکا کمک خواستند.
 
به گزارش واحد مرکزی خبربه نقل از شبکه تلویزیونی پرس تی وی، دو دختر ایرانی از سارا شورد می خواهند که به انها در ازاد کردن مادرشان کمک کند که در یکی از زندانهای امریکا زندانی است.

شیرین ارفعی خبرنگار این شبکه اشاره کرد رئیس جمهور ایران در سفرش به نیویورک از مقامات امریکایی خواست برخی از زندانیان ایرانی را ازاد کنند که به صورت غیرقانونی در امریکا در زندان به سر می برند. این درخواست احمدی نژاد پس از ان مطرح شد که دو دختر یک زن ایرانی به نام شهرزاد میرقلی خان ازادی مادرشان را خواستار شدند. این زن ایرانی هنگام ورود به امریکا در دسامبر سال دو هزار و هفت ، بازداشت شد."

ملیکا دختر این زن ایرانی در ملاقات با سارا شورد به او گفت:" مادر ما در امریکا در زندان است. مادر ما سی و دو ساله است. ایا شما می توانید به ما کمک کنید؟ ما در سه سال گذشته این فرصت را نداشته ایم که با مادرمان ملاقات کنیم.

مادر ما بیگناه است. مادر ما در زندان ، با مشکلات جسمی بسیاری مواجه شده است. او از تخت به زمین افتاده است. ما تلاش کردیم که به ملاقات مادرمان برویم اما انها به ما این اجازه را ندادند. این وضع بسیار دشوار است. من نمی فهمم چرا به شما اجازه دادندکه مادرتان به دیدار شما بیاید اما به ما چنین اجازه ای داده نشده است. این وضع برای ما بسیار دشوار است. ما نامه ای نوشته ایم و

امیدواریم شما بتوانید این نامه را به رئیس جمهور کشورتان بدهید تا او به ما کمک کند. این نامه برای اوباما است. "

سارا شورد هم وعده داد به آنان کمک کند.
 
 
 
 
گردٱوری:گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: iribnews.ir
 
 
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
 
X