این پایگاه خبری در این باره از آمار ارائه شده توسط «باترشوف» خبر داده که در نوع خود جالب توجه است، این مقام روسی مدعی است: ....
 
 
 
 «نیكولای باترشوف»، مستشار امنیت ملی روسیه از فعال شدن تروریست های هسته ای در منطقه هشدار داد و افزود : روسیه اطلاعات دقیقی از اهداف بعدی تروریست ها دارد.

به گزارش «تابناک»، این مقام امنیتی روسیه مدعی است که، تحقیقاتشان  نشان می دهد اهداف بعدی تروریست ها نابودی زیرساختهای دریایی تنگه هرمز، كانال سوئز، باب المندب و جبل طارق است و تروریست ها علاوه بر تلاش برای بدست آوردن جنگ افزار اتمی در پی سلاح سمی ، باكتریایی و بمب های خوشه ای هستند و می خواهند این اداوات را از بازار سیاه تهیه كنند.

پایگاه خبری «ایلاف» در این باره از آمار ارائه شده توسط «باترشوف» خبر داده که در نوع خود جالب توجه است، این مقام روسی مدعی است: تروریست ها در سال 2009 بیش از 11000 عملیات انجام داده اند كه در این عملیات 15000 نفر كشته ، 32000 نفر مجروح و 10000 نفر گروگان برجای مانده است.

ضمن اینكه دزدان دریایی در سواحل سومالی 30 كشتی را با 600 دریانورد را به گروگان گرفتند و امنیت دریا نوردی جهان را از بین بردند.

«ایلاف» در ادامه گزارشش می نویسد: این مقام امنیتی روسی خواهان تشكیل دادگاه بین المللی محاكمه تروریست ها شده است.

وی كه در كنفرانس امنیت بین الملل در بندر «سوشی» روسیه واقع در ساحل دریای سیاه سخن می گفت، سخنرانی خود را با این جمله پایان داد: جهان علیه تروریسم هسته ای برپاخیزد.
 
 
 
 
 
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:tabnak.ir
 
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X