ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرده که مشغول بررسی یک فیلم ویدیویی است که ظاهرا در آن یک سرباز اسرائیلی، در حال رقصیدن در اطراف یک زن فلسطینی دیده می شود که دست و پا و چشم هایش بسته است....
 
 

این فیلم کوتاه ویدیویی ابتدا دو سال پیش روی سایت اینترنتی یوتیوب قرار گرفت و پس از پخش شدن از شبکه خصوصی کانال ۱۰ تلویزیون اسرائیل در روز دوشنبه این هفته، توجه عمومی را بیش از پیش به خود جلب کرد. این مرد اسرائیلی که با لباس فرم ارتش اسرائیل در فیلم دیده می شود، عینک آفتابی به چشم زده و با آهنگی که ریتم عربی دارد در اطراف یک زن به ظاهر فلسطینی می رقصد.این فیلم که کمی بیشتر از یک دقیقه است با عنوان "سرباز اسرائیلی تروریست عرب را دستگیر می کند" در سایت یوتیوب بارگذاری شده است.

مقامات فلسطینی در واکنشی سریع به این موضوع، آن را "توهین شدید به شان و احترام زنان" توصیف کرده اند.

دفتر سلام فیاض، نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطینی در بیانیه ای اعلام کرد: "این فیلم نمایشگر ذهن بیمار اشغالگران است. این موضوع تنها محدود به این مورد خاص نیست".

این فیلم ویدیویی در شرایطی منتشر می شود که تنها شش هفته پیش، انتشار چند عکس توسط یک سرباز زن اسرائیلی که او را در حال لبخند زدن به زندانیان فلسطینی که چشم هایشان بسته شده بود نشان می داد، واکنش های بسیار تندی را در پی داشت.
 
 
 
 
 
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:shafaf.ir
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین خبر ها

 
X