آیت الله لاریجانی نقش موثوری در پخش نشدن تصویر یک نوجوان بزهکار در یک برنامه سیما داشت....
 
 
 به گزارش خبرنگار جهان، مدتی پیش یک برنامه تلویزیونی قصد داشت تا در مستندی که به بررسی مسائل اجتماعی و رفتار بزه نوجوانان می پردازد، با نوجوان مجرمی مصاحبه کند و تصویر وی را نشان دهد که این موضوع باعث نگرانی خانواده این نوجوان و ریخته شدن آبرویشان می شود.

در همین رابطه خانواده این نوجوان که از تصمیم سیما اطمینان کسب کرده بودند، تلاش می کنند تا با رئیس دستگاه قضا ارتباط بگیرند و از طریق ایشان موضوع را حل و فصل و در خواست خود را مطرح کنند.

پس از مدتی این خانواده به هر تقدیر موفق می شوند آیت الله لاریجانی رئیس دستگاه قضا را در جریان این موضوع قرار دهند و از وی می خواهند که اجازه ندهد که آبروی خانوادگی آنها با پخش این برنامه از بین برود.

در همین رابطه آیت الله لاریجانی نیز طی تماسی از پخش تصویر این نوجوان بزه کار جلوگیری می کند و خود وی خبر پخش نشدن این برنامه را به خانواده مذکور می دهد و باعث خوشحالی آنها می شود.

گفته می شود آیت الله لاریجانی در ایام فتنه سال گذشته نیز با پخش اعترافات برخی از متهمین سیاسی در صدا و سیما مخالفت و تاکید کرده بودند تا زمانی که جرمی ثابت نشده است نباید آبروی کسی ریخته شود و خانواده متهم تحت فشار اجتماعی قرار گیرند.
 
 
 
 
 
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:jahannews.com
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
 
X