سیمرغسیمرغ
تازه های سیاسی

رئیس جمهوری گفت : مردم سرمایه های عظیم کشورند و عشق به مردم نشانه عشق به خداست ...


 

به گزارش واحد مرکزی خبر ، محمود احمدی نژاد امروز در دیدار مدیران استان گیلان ، بالاترین عبادت و مجاهدت را خدمت به مردم عنوان کرد و گفت : در نظام اسلامی مدیران باید خادم و عاشق مردم باشند .

وی با بیان این که گیلان امروز به کارگاه کار و تلاش تبدیل شده است خطاب به مسئولان گفت : همه مسئولان باید همان گونه که برای اجرای کارهای کلان وقت می گذارند برای رفع مشکلات مردم نیز بیش از پیش همت و تلاش کنند .

رئیس جمهوری رسیدن به پیشرفت واقعی را مستلزم داشتن الگویی مناسب دانست و گفت : الگوهای ما باید بر آمده از فرهنگ خودمان باشد تا به قله های رفیع پیشرفت و تعالی دست یابیم .

دکتر احمدی نژاد با تاکید بر ایجاد زمینه های لازم برای اشتغال زایی در جامعه افزود : در سایه تعهد و بکارگیری علم و فناوری ، مشکلات جامعه از جمله بیکاری برطرف می شود.

وی گفت : ما بدنبال تحقق جامعه مهدوی و نهادینه کردن فرهنگ انتظار در جامعه هستیم ؛ جامعه ای که مطابق با فرهنگ خودمان باشد نه جامعه توسعه یافته غربی .

رئیس جمهوری با بیان این که ملت ایران مسیر کمال را طی می کند افزود : مسیر حرکت ایران مسیر نورانی و متعادلی است و ما افتخار می کنیم که در جایی خدمت می کنیم که از بهترین مکان های دنیاست .

رئیس جمهوری از استاندار گیلان هم خواست با برگزاری جلسات و کارگروه های تخصصی با حضور علما و صاحب نظران و مدیران استانی ، زمینه های تولید محصولات کشاورزی و صنعتی را تقویت کند .

در ابتدای این دیدار قهرمانی استاندار گیلان گزارش کاملی از فعالیت های بخشهای کشاورزی عمرانی و صنعتی این استان ارائه کرد .

 
 
 
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:iribnews.ir
 
 

 

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
جزئیات طرح ناسا برای سفر به ماه اعلام شدجزئیات طرح ناسا برای سفر به ماه اعلام شد

براساس طرح ناسا، فضانوردان ۲۰۲۴ میلادی به ماه می روند و در ۲۰۲۸ ساخت ایستگاه در ماه آغاز می شود

news-left-2
  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X