سیمرغسیمرغ
تازه های سیاسی

بیش از سه ماه است که دکتر احمدی نژاد و تیم همراهش تا پاسی از شب را در جلسات شبانه پاستور می گذرانند....


 بیش از سه ماه است که دکتر احمدی نژاد و تیم همراهش تا پاسی از شب را در جلسات شبانه پاستور می گذرانند.

به گزارش مشرق، این جلسات چند ساعته و طولانی که گاه تا پاسی از شب به درازا می کشد به ریاست رئیس جمهور و حداقل ۱۱ وزیر برگزار می شود که عبارتند از وزرای بازرگانی، نیرو، نفت، تعاون، اطلاعات، صنایع، رفاه، کار، جهاد کشاورزی ،کشور و دادگستری.
علاوه بر وزرای مربوطه، معاون اول رئیس جمهور، دکتر داودی،استاندار تهران، رویانیان و تنی چند از مدیران کل و معاونان وزرا نیزحضور دارند.
این جلسات شبانه که پیش از آغاز اجرای طرح هدفمند کردن یارانه ها کلید خورده است، هیچگاه تعطیل نشده و در صورتی که رئیس جمهور به هر دلیلی نتواند در آن شرکت کند، ریاست آن بر عهده معاون اول رئیس جمهور خواهد بود.
در اولین شب آغازاجرای طرح هدفمندی یارانه ها، وزرا و مسوولین مربوطه تا سپیده دم در این قرارگاه حضور داشتند و ضمن برقراری ارتباط با تمام استانداران، ضمن ابلاغ آخرین سیاست ها و تدابیر اتخاذ شده جهت کنترل نوسانات بازار و تامین فوری مایحتاج عمومی، از آخرین وضعیت استان ها پس از اعلام آغاز اجرای طرح با خبر می شدند.
این گزارش می افزاید: در جلسات شبانه ای که در نهاد ریاست جمهوری برگزار می شود ابتدا آخرین گزارش ها ی تهیه شده درباره نوسانات قیمت ها،کاهش مصرف انرژی، تحولات مربوط به هر وزارتخانه و وضعیت استان ها قرائت می شود و سپس تصمیمات مقتضی برای برطرف کردن هر چه سریعتر مشکلات اتخاذ و به صورت لحظه ای ابلاغ می شود.
هر یک از وزرا موظفند ضمن جمع بندی آخرین تحولات مربوط به حوزه خود، راهکارهای پیشنهادی را نیز ارائه دهد.
در آخرین جلسات برگزار شده پاستور، درباره مشکل سوخت کامیون داران، مرغداری ها،تغییر الگوی قیمت سوخت به روش قیمتی- مقداری،بسته های حمایتی صنعت و معدن و کشاورزی ،آخرین وضعیت نوسانات قیمتی و نحوه محاسبه قبض های آب، برق و گاز، مباحثی مطرح و تصمیماتی اتخاذ شد تا بزرگترین انقلاب اقتصادی جمهوری اسلامی ایران که با آرامش هر چه تمام به سوی اهداف خود گام بر می دارد بتواند مرزهای عدالت و پیشرفت را در دهه چهارم انقلاب در نوردد.
 
  
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:jahannews.com
 

 

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
قیمت دلار ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان شدقیمت دلار ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان شد

همزمان با کاهش قیمت ها در بازار آزاد و البته کاهش چند مرحله ای قیمت ها در صرافی های بانکی، هم اکنون قیمت دلار ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان شده است

news-left-2
  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X