سیمرغسیمرغ
تازه های سیاسی

اسماعیلی تصریح کرد البته مطالبی در این خصوص شنیده ام ولی اکنون شهرام جزایری در زندان در بند است و سوئیت ندارد....
 
 
رییس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور گفت: هیچ فرقی بین شهرام جزایری و یک افغانی که در ایران مرتکب جرمی شده باشد، نیست.

غلامحسین اسماعیلی' روز یکشنبه درگفت و گو با ایرنا با اعلام این مطلب که امکانات رفاهی در نظر گرفته شده برای زندانیان مناسب نیست و باید بهتر از این باشد، گفت: هیچ امتیاز ویژه ای برای افراد زندانی خاص در نظر گرفته نمی شود.

رییس سازمان زندان ها در پاسخ به شایعاتی در خصوص در اختیار گذاشتن امکانات ویژه برای 'شهرام جزایری' در زندان افزود: به گذشته و شایعاتی که در خصوص شهرام جزایری بودن کاری ندارم و می گویم از روزی که رییس سازمان زندان ها هستم، هیچ فرقی بین شهرام جزایری و یک افغانی که در ایران مرتکب جرمی شده باشد، نیست .

اسماعیلی تصریح کرد البته مطالبی در این خصوص شنیده ام ولی اکنون شهرام جزایری در زندان در بند است و سوئیت ندارد.

رییس سازمان زندان ها خاطرنشان کرد این فرد در کنار سایر زندانی هاست و امکانات رفاهی نظیر مبل ، موبایل ، لپ تاپ و امکانات ماهواره ای ندارد .

این مسئول قضایی همچنین گفت که استفاده از موبایل برای همه زندانیان ممنوع است.
 
 
 
 
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:irna.ir
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
۵ تا ۲۵ سال حبس برای مرتکبین اسیدپاشی۵ تا ۲۵ سال حبس برای مرتکبین اسیدپاشی

نمایندگان مجلس شورای اسلامی مقرر کردند: هر گاه شخصی مرتکب جرم اسیدپاشی شود و مجازات آن قصاص نباشد و این حکم به هر علنی مانند فرار مرتکب یا مصالحه اولیای دم، اجرا نشود، مرتکب علاوه بر پرداخت دیه یا ارش به حبس پنج تا بیش از 25 سال محکوم می شود

news-left-2
  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X