سیمرغسیمرغ
تازه های سیاسی

فرزند شهید مطهری در خصوص مواضع خاتمی تصریح کرد: خاتمی باید راهش را از موسوی جدا کند. خاتمی اگر با مردم صحبت کند و موضع خود را به صراحت اعلام کند جایگاه خوبی که با مردم دارد را تقویت می کند...
 
 
 
  

علی مطهری در گفت و گو با پانا در پاسخ به این سوال که آیا دیدارهای اخیر خاتمی با سید حسن خمینی به معنای بازگشت وی به صحنه سیاسی کشور است، افزود: خاتمی با سید حسن فامیل است و مراودات و دید بازدیدهای آنها هیچ ربطی به بازگشت خاتمی به صحنه سیاسی کشور نخواهد داشت به خاطر آنکه آنها گاهی دور هم جمع می شوند.

مهم ترین اظهارات این نماینده مردم تهران عبارت است از:

  • خاتمی باید موضع خودشان را در خصوص رفتار موسوی در انتخابات ریاست جمهوری مشخص کند و برای مردم توضیح دهد که آیا موضع ایشان همان موضع موسوی است یا خیر.
  • موضع خاتمی به عقیده بنده با موسوی بسیار متفاوت است و این اختلاف مسیر را برای مردم باید توضیح دهد.
  • لغزش هایی از سوی خاتمی صورت گرفته است. شرکت در راهپیمایی 30 خرداد بعد از نهی رهبری یک لغزشی از سوی خاتمی بوده که شاید کار درستی نبوده است.
  • نباید انتقادی به راهپیمایی 25 خرداد شود. راهپیمایی 25 خرداد به دلیل آنکه عده ای اعتراض داشتند و نهی صریح وجود نداشت قابل انتقاد نیست.
  • عدم لغو صریح راهپیمایی 30 خرداد از سوی خاتمی تنها ایرادی بوده که به او وارد است البته در بحران این چیزها پیش می آید.

 
 
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:khabaronline.ir
 
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
تهدید ترامپ: این رسما پایان ایران خواهد بود!تهدید ترامپ: این رسما پایان ایران خواهد بود!

رئیس جمهور آمریکا در ادامه لفاظی‌های خود علیه ایران در حساب توئیتری خود نوشت که هرگز ایالات متحده آمریکا را دوباره تهدید نکنید

news-left-2
  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X