فرقه تروريستی مجاهدين خلق(منافقين) كه در حال حاضر داعيه دفاع از حقوق بشر و ارزشهای انسانی را دارد در اطلاعيه‌هايی كه در آن زمان صادر كرد ....


خانواده‌های قربانی ترور در نامه‌ای به مقامات آمریکا در سالروز انفجار دفاتر آمریکایی در تهران عنوان كرده‌اند: در راستای مبارزه واقعی با تروریسم مانع از حمایت و استفاده ابزاری از گروه‌های تروریستی از جمله فرقه تروریستی و ضد بشری مجاهدین خلق شوید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی انجمن دوستداران عدالت، در نامه ارسالی خانواده‌های قربانی ترور خاورمیانه به مقامات آمریکایی آمده است: در چنین روزهایی( ژانویه) در سال 1973 چندین انفجار تروریستی در برخی از ساختمانها و شركتهای آمریكایی فعال در ایران همانند كمپانی رادیو تلویزیونی RTI و دفتر هواپیمایی پان آمریكن به وقوع پیوست و خساراتی را برجای گذاشت.

فرقه تروریستی مجاهدین خلق(منافقین) كه در حال حاضر داعیه دفاع از حقوق بشر و ارزشهای انسانی را دارد در اطلاعیه‌هایی كه در آن زمان صادر كرد مسئولیت این انفجارها را پذیرفت و این اقدامات را در راستای اهداف ضد سرمایه داری و ضد آمریكایی خویش بیان كرد.

در این نامه تصریح شده است: ما اعضای انجمن دفاع از قربانیان تروریسم در خاورمیانه هستیم كه بسیاری از اعضای خانواده هایمان ترور شده‌اند كه بیشتر اعضایمان از جمله 12 هزار ایرانی و هزاران عراقی و كویتی توسط فرقه تروریستی مجاهدین خلق(منافقین) جانشان را از دست داده‌اند و بر همین اساس و مبتنی بر رسالت اطلاع رسانی خویش نسبت به تهدیدات تروریستی همه سازمانهای تروریستی از جمله گروههای افراطی و فرقه مجاهدین خلق بر خود واجب دانستیم نسبت به تهدیدی كه از سوی این فرقه تروریستی برای جامعه جهانی و علی الخصوص جامعه آمریكا وجود دارد به موارد زیر اشاره كنیم:

در این نامه خانواده‌های قربانی ترور تاکید کردند: گروهک مجاهدین خلق سازمانی تروریستی است كه با ترورهای خویش، خانواده‌های بسیاری را داغدار كرده است كه از آن جمله می‌توان به ترور 7 مستشار آمریكایی و هزاران انسان بیگناه دیگر اشاره كرد. این فرقه تروریستی اقدامات دیگری مانند بمب‌گذاری، هواپیما ربایی، حمله و سرقت مسلحانه و پولشویی را نیز در كارنامه خویش به یادگار گذاشته است و به عنوان یكی از سازمانهای تروریستی خطرناك در لیست تروریستی كشور شما و بسیاری از كشورهای دیگر قرار گرفته است.

در این میان تلاش این فرقه تروریستی برای خروج از لیست سازمانهای تروریستی كشور شما پروژه‌ای است كه رهبران آن با گرفتن ژستهای دموكراتیك و حقوق بشری برای رسیدن به اهداف ضد بشری خویش آغاز كرده‌اند، تلاشی كه با اندكی آگاهی نسبت به ماهیت واقعی این فرقه تروریستی می توان به عواقب خطرناك آن پی برد، به اذعان گزارشهای بین المللی همچون گزارش دیده بان حقوق بشر در سال 2005 ، انستیتو تحقیقات دفاع ملی آمریكا(RAND) در سال 2009 و پلیس فدارال آلمان، گروهک مجاهدین خلق در كنار القاعده تنها سازمانهای تروریستی با ماهیت فرقه‌ای هستند كه اعضای آنها هر نوع اقدام ضد بشری را برای رسیدن به هدف خویش انجام می‌دهند بی شك خودسوزی‌های ژوئن 2003 در فرانسه، انگلیس، سوئیس و ایتالیا به خوبی بیانگر این وجه از ماهیت ضد انسانی فرقه مجاهدین خلق است.

در این نامه با اشاره به جایگاه منفی گروهک منافقین در افکار عمومی منطقه آمده است: فرقه مجاهدین خلق از منفورترین سازمانهای تروریستی در نزد افكار عمومی مردم خاورمیانه و علی الخصوص مردم ایران، عراق و كویت است .

در واقع ترور 12 هزار ایرانی، خیانت به این كشور در همكاری با صدام حسین در دوران جنگ عراق علیه ایران و كشتار زنان، كودكان و مردان در عراق در دهه 90 میلادی و كشتار سربازان كویتی در آن برهه و معامله بر سر هر چیزی برای رسیدن به خواسته هایشان مهمترین عوامل نفرت مردم ایران و عراق نسبت به این فرقه تروریستی است كه حمایت شما از چنین سازمانی بدون شك بر نگرش مردم ایران و عراق نسبت به عملکرد شما در قبال مردم منطقه ضربه خواهد زد.

در پایان این نامه آمده است: ما خانواده‌های قربانی ترور در خاورمیانه از شما انتظار داریم تا در راستای مبارزه واقعی با تروریسم مانع از حمایت و استفاده ابزاری از گروههای تروریستی از جمله فرقه تروریستی و ضد بشری مجاهدین خلق شوید و تا نابودی كامل تروریسم گام بردارید. 
 
 
 
 
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:tabnak.ir

 

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/03/05 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/03/05

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴ میلیون و ۷۶۷ هزار تومان و قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۲۹ هزار و ۶۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است

 
X