گستاخی مگان مرکل باعث بروز مشکلات برای خانواده سلطنتی شد
اخیرا شاهزاده هری و همسرش مگان مرکل سه دستیار شخصی خود را از دست داده اند

گستاخی مگان مرکل باعث بروز مشکلات برای خانواده سلطنتی شد

در این اواخر خانواده سلطنتی دچار مشکلاتی شده است که علت آن رفتار گستاخانه مگان مرکل با کارکنان و همچنین تغییر ناگهانی در شخصیت شاهزاده هری است.

در نتیجه این تغییر رفتار‌ها، ملیسا دستیار اصلی مرکل که به مدت ۶ ماه همراه او زندگی می‌کرد، دربار سلطنتی را ترک کرد. همچنین قبل از او نیز ادوارد لین فوکس دستیار اصلی پرنس هری که «دست راست او خوانده می‌شد» نیز کاخ سلطنتی را ترک کره بود. او از سال ۲۰۰۳ به مدت ۱۵ سال در کنار هری بود، اما استعفا کرد.

براساس گزارش رسانه ها، سامانتا کوهه ۴۹ ساله که منشی شخصی شاهزاده و همسرش بود، نیز قصد استعفا دارد اگر چه او ۱۷ سال است که برای خانواده سلطنتی کار می‌کند و قبلا منشی شخصی ملکه الیزابت دوم بوده است.

دیگر کارکنان کاخ نیز دل خوشی از رفتار‌های مگان ندارند. همچنین جینا نلتورپ-کوئین مدیر برنامه‌های سابق مگان گفت:مگان قبل از ازدواج با پرنس نیز شخصیت شگفت انگیزی داشت او به لباس‌ها و کارکنانش بسیار حساس بود و در صورتیکه کسی دیدگاهش را در مورد لباس یا بازی او به اشتراک نمی‌گذاشت از لیست فالوور‌ها حذف می‌شدند.

آرتور ادوارد عکاس خانواده سلطنتی که بیش از ۴۰ سال سابقه کار دارد، معتقد است رفتار هری بعد از ازدواج تغییر کرده و او دیگر هری سابق نیست.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: parsine.com