پيش فروش اينترنتی بليت اتوبوس های نوروزی از 23 بهمن ماه و پيش فروش حضوری بليت اتوبوس از ابتدای اسفند ماه آغاز می شود.

عصر ایران:پيش فروش اينترنتي بليت اتوبوس هاي نوروزي از 23 بهمن ماه و پيش فروش حضوري بليت اتوبوس از ابتداي اسفند ماه آغاز مي شود.

اين خبر را مدير كل حمل و نقل و پايانه هاي استان تهران اعلام كرد و گفت: به منظور انجام سفر برنامه ريزي شده و اجراي بهتر طرح نوروزي جابه جايي مسافر به تمامي شركت هاي مسافربري اعلام شد تا پيش فروش اينترنتي بليت اتوبوس ها را يك هفته زودتر از پيش فروش حضوري آغاز كنند. در اين خصوص با اتحاديه و انجمن هاي شركت هاي مسافربري هماهنگي هاي لازم انجام شده تا بر پيش فروش بليت هاي نوروزي بيشتر نظارت كنند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل حمل و نقل و پايانه هاي استان تهران مهندس سيد يعقوب ميركتولي افزود: طرح نوروزي جابه جايي مسافر از 24 اسفند ماه 91 آغاز و تا 16 فروردين ماه 92 ادامه دارد و شركت و موسسات حمل و نقل مسافر در اين ايام از حداكثر ظرفيت ناوگان تحت پوشش خود براي ايام اوج تقاضا و همچنين مسيرهايي كه حجم بالايي از جابه جايي مسافر را دارند استفاده مي كنند.

وي در خصوص تامين ناوگان مورد نياز در طرح نوروزي گفت: برنامه ريزي لازم در جهت بهره برداري از حداكثر ظرفيت و توان ناوگان حمل ونقل عمومي مسافر شده و در اين باره هيچ مشكلي نداريم. هماهنگي لازم نيز با سازمانهاي دولتي، نهادها و كارخانجات شده تا در صورت لزوم از خودرهاي مسافري مناسب براي پشتيباني و تقويت ناوگان عمومي در طول اجراي طرح استفاده كنند.

وي ادامه داد: شركت ها و موسسات مسافربري ملزم بر عملكرد رانندگان تحت پوشش خود در خصوص خدمت رساني هرچه مطلوب تر به مسافران بر اساس آيين نامه ها و بخشنامه هاي صادره و به ويژه الزام آنها به سوار و پياده نمودن مسافران در پايانه هاي عمومي و ساير محل هاي تعيين شده مي باشند.

مير كتولي افزايش ايمني حمل و نقل را مهمترين اولويت سازمان در اجراي طرح عنوان كرد و گفت: به منظور تامين امنيت، آسايش و رفاه هرچه بيشتر مسافران در سفرهاي بين شهري، مديران فني شركت ها و موسسات حمل و نقل مسافر دقت نظر بيشتري جهت تاييد سلامت فني وسايل نقليه مسافربري قبل از سفر داشته باشند.

وي در پايان گفت در روزهاي آتي مراكز پيش فروش حضوري بليت اتوبوس در سطح شهر را با هماهنگي اتحاديه و انجمن صنفي مسافربري به اطلاع هموطنان عزيز مي رسانيم.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: asriran.com


مطالب داغ سایر بخشها:
آیا ایران اسلام گرایان ترکیه را از دست داد؟
انتقاد حسن سبحانی از اجرای اصل 44
جریمه نقدی برای دوشغله‎های متخلف
جزئیات وام به واحدهای مسکونی بالای 12 سال/ جدول
زمان واریز یارانه بهمن ماه


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
 
X