گروه های بسیاری از راهپیمایان شرکت کننده در حماسه بزرگ 22 بهمن هم اکنون پرچم 234 متری جمهوری اسلامی ایران را بر روی دستان خود به سمت میدان آزادی حمل می کنند.

ایرنا:مردم ولایی و انقلابی تهران امروز با حضور در مسیرهای 10 گانه راهپیمایی 22 بهمن ماه آغاز سی و چهارمین پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می گیرند و بار دیگر با آرمان های امام خمینی (ره)، رهبر معظم انقلاب و انقلاب اسلامی تجدید بیعت می کنند.

این راهپیمایان دست نوشته هایی را با خود حمل می کنند که روی آن نوشته ˈما با ولایت زنده ایمˈ، ˈتا آخر ایستاده ایمˈ، ˈ22 بهمن روز تجدید عهد با اسلام استˈ، ˈمرگ بر آمریکاˈ، ˈمرگ بر اسراییلˈ.

در حالی که در دقایق آغازین شروع راهپیمایی 22 بهمن در تهران هستیم مسیر میدان صادقیه و میدان آزادی مملو از جمعیت است که با حضور در این همایش ملی حماسه دیگری را در تاریخ جمهوری اسلامی ایران رقم زدند.

راهپیمایان اعم از زن و مرد، کوچک و بزرگ تصاویری از امام خمینی (ره)، رهبر معظم انقلاب و شهدای هسته ای و همچنین پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را در دست دارند.

در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن تهران ایستگاه های صلواتی و فرهنگی برگزار شده که در این ایستگاه ها مسابقات نقاشی و قرآن خوانی کودکان نیز به چشم می خورد.

راهپیمایان همچنین شعارهای سال ضد استکباری سال 57 را در مسیرهای راهپیمایی فریاد می زنند.

خانم فاطمه مرادی از جمله شرکت کنندگان در این راهپیمایی حضور خود را وظیفه ملی عنوان کرد و گفت: تنها یک انقلاب در تاریخ جهان به وقوع پیوست که تمام ارکان آن را مردم تشکیل می دهند.

او گفت: در سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب با توجه به همه مشکلات اقتصادی آمده ایم تا بار دیگر ولایتمداری خود را به همه جهانیان ثابت کنیم.

این بانوی تهرانی ادامه داد: تمام جهانیان امروز چشم خود را به ایران دوخته اند و مردم ایران درسی ناباورانه به آنها خواهند داد.

همچنین احمد موسایی به خبرنگار ایرنا گفت: امروز روز سربلندی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی است. امروز آمده ایم تا بگوییم تا زمانی که خون شهدا در مملکت ما جاری است هیچ ابرقدرت و نظامی نمی تواند به ما ظلم کند.

پیرمردی 65 ساله ای نیز در جمع راهپیمایان گفت: جهان باید بداند که گرانی و مشکلات اقتصادی ما را از نظام خود جدا نمی کند.گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: irna.ir

مطالب داغ سایر بخشها:
واکنش تند قرائتی به اتفاقات اخیر مجلس
گروگانگیر 30 میلیونی دستگیر شد
تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران
قیمت‌های جدید خودروها قطعی است

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
 
X