نهاد ریاست جمهوری معاونت برنامه‌یزی و نظارت راهبردی رئیس جمهوری برای تأمین نیروی انسانی تعداد 150 نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون استخدامی توانمندیهای عمومی و مصاحبه تخصصی و گزینش جهت خدمت در تهران به صورت رسمی استخدام می کند.

پیرو انتشار خبر مربوط به استخدام در نهاد ریاست جمهوری معاونت برنامه‌یزی و نظارت راهبردی رئیس جمهوری برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز، شرایط عمومی استخدام منتشر شده است.

نهاد ریاست جمهوری معاونت برنامه‌یزی و نظارت راهبردی رئیس جمهوری برای تأمین نیروی انسانی تعداد 150 نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون استخدامی توانمندیهای عمومی و مصاحبه تخصصی و گزینش جهت خدمت در تهران به صورت رسمی به شرح ذیل استخدام می کند. که شرایط این استخدام به شرح زیر اعلام شده است:
 
شرایط عمومی استخدام
 
1- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
 
2- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی.
 
3- داشتن تابعیت ایران.
 
4-انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای برادران.
 
5-عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر.
 
6-نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر.
 
7-دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر در رشته‌های تحصیلی مندرج در جدول شرایط احراز آگهی. ضمناً تاریخ فراغت از تحصیل کلیه متقاضیان شرکت در آزمون باید قبل از تاریخ انتشار آگهی باشد. (به مدارک تحصیلی معادل ترتیب اثر داده نمی شود(
 
8-دارا بودن سلامت جسمی و روانی و توانایی برای انجام کار که استخدام می شوند.
 
9-داوطلبان استخدام نباید از مستخدمان رسمی، ثابت و پیمانی یا بازخرید خدمت شده دستگاههای دولتی باشند.
 
شرایط اختصاصی استخدام
 
1-داشتن حداقل سن 20 سال و حداکثر 30 سال تمام تا آخرین روز مهلت ارسال مدارک است.
 
2-رزمندگان با حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه، جانبازان، آزادگان و همسران شهدا، جانبازان و آزادگان، فرزندان شاهد و جانباز و آزاده از شرط حداکثر سن معاف هستند.
 
3-داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام وقت در معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهوری به خدمت اشتغال داشته اند میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها به حداکثر سن اضافه می شود.
 
مدارک مورد نیاز که باید از طریق اینترنت و بصورت الکترونیکی ارسال شود.
 
1-تکمیل برگ درخواست شغل (در سایت ارایه شده(
 
2-تصویر آخرین مدرک تحصیلی دانشگاهی، با فرمت JPG .
 
3-تصویر کارت ملی با فرمت JPG.
 
4-تصویر صفحه اول شناسنامه و در صورت توضیحات تصویر صفحه آخر، با فرمت JPG.
 
5-تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت قانونی دائم (ویژه برادران). تاریخ پایان خدمت یا معافیت باید قبل از تاریخ آخرین مهلت ارسال مدارک باشد. با فرمت JPG.
 
6-پرداخت مبلغ 90.000 ریال به حساب جاری 980 خزانه نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران (طبق دستورالعمل مندرج در نحوة ثبت نام)
 
7-عکس 4*3 جدید، با فرمت (DPI 75) JPG، حداکثر 160 کیلو بایت.
 
8-مدارک دال بر ایثارگری، معلولیت (معلولین عادی با ارایه گواهی از سازمان بهزیستی و حسب مورد از مراجع ذی ربط).
 
9-مدارک دال بر بومی بودن.
 
متقاضی شرکت در آزمون باید بعد از پایان ثبت نام الکترونیکی (اینترنتی) کد رهگیری خود را یاداشت کرده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهدارد. ضمناً "ورود مجدد به سایت و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و اطلاع از نتیجه آزمون فقط با استفاده از کد رهگیری امکان پذیر خواهد بود."
 
نحوه ارسال مدارک و مهلت ثبت نام
 
1-ثبت نام از طریق اینترنت انجام خواهد شد. متقاضیان واجد شرایط می بایست به سایتهای www.sanjesh.org و www.spac.ir بخش آزمون استخدامی مراجعه و فرم ثبت نام را از تاریخ21/12/1391 حداکثر تا تاریخ (28/12/1391) تکمیل کنند و نسبت به واریز مبلغ 90.000 ریال به صورت الکترونیکی و از طریق کارتهای بانکی متصل به شبکه شتاب به عنوان حق شرکت در آزمون های توانمندی عمومی داوطلبان استخدام اقدام کنند. (ایثارگران از پرداخت 50% مبلغ مذکور و فرزندان شاهد از پرداخت هزینه ثبت نام معاف هستند.)
 
2-ثبت نام و پرداخت وجه به هیچ عنوان موجب ایجاد تعهد استخدامی برای دستگاه نمیشود.
 
3-به مدارک ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد. ضمناً "وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی‌شود."
 
4-درصورت نیاز میتوانید باشماره های 33276216 و 33272216 تماس بگیرید.
 
توزیع کارت و محل برگزاری و نحوة اعلام نتایج آزمون:
 
- کارت ورود به جلسه آزمون از طریق سایتهای مذکور از تاریخ (27/1/92) قابل دسترسی و دریافت است. زمان برگزاری آزمون 29 فروردین 92 و محل برگزاری آزمون در هنگام ارایه کارت به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
 
- نتایج آزمون بر اساس 3 برابر ظرفیت متعابا از طریق پایگاه‌های اطلاع رسانی مذکور اعلام خواهد شد.
 
مواد آزمون
 
الف) عمومی:
 
1-معارف اسلامی (30 سؤال) 2- زبان و ادبیات فارسی و ادبیات اداری(30 سؤال) 3- اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانونی (30 سؤال)
 
ب) اختصاصی:
 
1-زبان انگلیسی عمومی(20 سؤال) 2- مهارتهای عمومی فناوری اطلاعات (20 سؤال) 3- ریاضی عمومی (15 سؤال) که به تعداد (145) سئوال چهار گزینه ای طراحی خواهد شد (بدون اعمال نمره منفی)
 
تبصره: اقلیت های دینی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر موارد امتحان توزیع می شود.گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: fardanews.com


مطالب داغ سایر بخشها:
انبار مواد محترقه در بازار تهران منفجر شد
قیمت طلا و سکه در بازار امروز تهران (91/12/20)
نیاز دو طرفه قاهره - تهران به گسترش روابط
سعید مرتضوی وارد دادگاه شد
تصمیم‌گیری درباره قیمت جدید خودرو
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
 
X