آمار کشف خودروهای مسروقه شهر و استان تهران طی یک ماه گذشته اعلام شد.


 از تاریخ 26 اسفند ماه سال گذشته تا 26 فروردین ماه سال جاری در مجموع 2946 دستگاه خودروی سواری مسروقه در استان تهران کشف شده که از این میان 2055 دستگاه در حوزه استحفاظی تهران بزرگ و 891 دستگاه در استان‌های همجوار بوده است.

بر همین اساس طی این مدت 2146 دستگاه خودروی سواری پراید مسروقه در سطح استان تهران کشف شده که از این میان 1515 دستگاه مربوط به سطح شهر تهران و مابقی مربوط به دیگر شهرهای استان تهران است.

همچنین خودروی سواری پژو نیز به ترتیب با آمار کشف 233 دستگاه در تهران بزرگ و 88 دستگاه در سایر شهرهای استان تهران رتبه دوم را در کشف خودروهای مسروقه طی یک ماه گذشته به خود اختصاص داده است.

 پس از پراید و پژو، پیکان، خودروی نیسان و سواری بنز به ترتیب با 144، 74 و 43 مورد کشف شده در رتبه‌های سوم تا پنجم خودروهای مسروقه دارای بیشترین آمار کشف قرار دارند.

بنا بر آمار اعلام شده از سوی پلیس، خودروهای مزدا، سیتروئن، سایپا، سمند و تویوتا نیز به ترتیب با 32، 29 ، 29 ، 21 و 19 فقره در رتبه‌های بعدی آمار کشف خودروهای مسروقه قرار دارند.

موضوع جالب توجه در آمار اعلام شده، تعداد پرایدهای کشف شده در طول مدت مذکور در استان تهران است که شمار آن از تعداد کل خودروهای سرقتی مکشوفه در تهران بزرگ نیز بیشتر است.
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: isna.ir


مطالب داغ سایر بخشها:
آلوده‌ترین شهرهای اینترنتی کشور
زلزله 6 شهر ایران را لرزاند
دستگیری عاملان هتک حرمت سریالی به زنان
پشت پرده اجری طرح هدفمندی یارانه ها از سوی دولت!
دستاورد محقق ایرانی و همکارانش برای کنترل ذهنی تلفن همراه
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
 
X