ایرج رهبر: انبوه سازانی که در ساخت واحدهای طرح مسکن مهر مشارکت دارند به خوبی از فناوری های نوین و تازه صنعتی سازی استفاده می کنند
رئیس انجمن انبوه سازان مسکن از رعایت همه اصول مهندسی، فنی و استانداردهای ایمنی در ساخت مسکن مهر خبر داد و گفت: استفاده از بتن های مسلح در اسکلت این ساختمان ها عمر این مسکن ها را تا بیش از یکصد سال هم افزایش داده است.

 ایرج رهبر تاکید کرد: انبوه سازانی که در ساخت واحدهای طرح مسکن مهر مشارکت دارند به خوبی از فناوری های نوین و تازه صنعتی سازی استفاده می کنند و با توجه به نظارت عالی و میانی که وزارت راه و شهرسازی و نهادهای نظارتی دارند در طرح مسکن مهر از مصالح مورد تایید و استاندارد استفاده می شود.

وی به متقاضیان مسکن مهر اطمینان داد کیفیت و مقاومت این ساختمان ها از بسیاری از مسکن هایی که حتی در داخل پایتخت نیز ساخته می شود بیشتر است برای اینکه ممکن است در داخل شهر تهران برخی افراد که دانش و تجربه مسکن سازی ندارند در این حرفه اشتغال داشته باشند اما در طرح های مسکن مهر در سراسر کشور این موضوع به هیچ وجه دیده نمی شود.

ایرج رهبر گفت: حدود 13 هزار مسکن در شهر جدید اندیشه در دست ساخت داریم که به زودی واگذار خواهد شد.

وی افزود: در شهر جدید پردیس و شهر جدید پرند هم مسکن زیادی در قالب طرح مهر آماده شده است و به زودی واگذاری آنها آغاز می شود.

رئیس انجمن انبوه سازان مسکن با بیان اینکه وزیر مسکن و شهرسازی و دیگر مسئولان این حوزه به طور مرتب و با فاصله زمانی کم از ساخت مسکن مهر بازدید می کنند گفت: البته ممکن است در میان چند میلیون مسکنی که ساخته می شود برخی موارد هم اصول کیفی و استاندارد ایمنی رعایت نشود که حتما بسیار اندک است و نمی توان به کل طرح تعمیم داد.

وی افزود: این نظارت و اعمال استاندارد در سراسر کشور صورت می گیرد و ممکن است در داخل ساختمان و مانند درب و پنجره یا نقاشی ساختمان برخی نارسایی ها وجود داشته باشد که آن هم کنترل می شود اما اسکلت بندی این ساختمان ها بسیار مستحکم تر از بیشتر ساخت و سازهای داخل شهر است.

ایرج رهبر درباره آسانسور هم گفت: این تاسیسات با نظارت وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان ملی استاندارد نصب می شود و شهروندان اطمینان داشته باشند که همه موارد ایمنی و استاندارد رعایت می شود.گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: yjc.irمطالب داغ سایر بخشها:
جدول قیمت ارز. طلا. سکه 92/02/23
کاندیداهای انتخابات درباره استفاده از زنان در کابینه چه گفتند
آغاز ثبت‌ نام دانش‌ آموزان در مدارس از 16 خرداد
اطلاعیه درگذشت استاد برجسته دانشگاه تهران
مداخله نظامی آمریکا در سوریه اشتباه است
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین خبر ها

 
X