سید احمد حسینی: در اکثر کتاب‌های جدید و در دست تالیف از لحاظ محتوا و تصاویر تغییراتی صورت می‌گیرد.
مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی با بیان آخرین تغییرات مربوط به محتوا و تصاویر کتاب‌های ابتدایی و کتاب‌های جدیدالتالیف اول متوسطه اول، گفت: در اکثر کتاب‌های جدید و در دست تالیف از لحاظ محتوا و تصاویر تغییراتی صورت می‌گیرد.

سید احمد حسینی افزود: کتاب‌های سوم دبستان و اول متوسطه اول جدیدالتالیف بوده و به طور کامل تغییر می‌کند. همچنین در پایه دوم و ششم ابتدایی نیز تغییرات جزئی بر اساس سند درس ملی لحاظ خواهد شد.

وی با بیان اینکه تغییرات محتوایی مربوط به تصاویر و متن کتاب‌ها در اکثر کتب درسی متناسب با درس ملی انجام خواهد شد، گفت: بازخوردهای پژوهشکده آموزش و پرورش از کتاب‌های جدیدالتالیف به اداره کل نظارت، نشر و توزیع مواد آموزشی ارسال شده و در حال اعمال تغییرات و بازنگری‌ها هستیم.

مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی درباره زمان توزیع کتاب‌های درسی نیز گفت: همچون سال‌های گذشته توزیع کتب درسی از شهریور ماه در سراسر کشور آغاز می‌شود و تا مهرماه همه کتاب‌ها به دست دانش‌آموزان خواهد رسید و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

وی در پاسخ به این که آیا تغییرات قیمت کاغذ، تاثیری در افزایش قیمتهای کتب درسی داشته؟ گفت: با توجه به اینکه دولت یارانه کاغذ را به آموزش و پرورش پرداخت کرده، افزایش قیمت‌ها تنها به دستمزد کارگران مربوط می‌شود و به نظر نمی‌رسد که قیمت کتب تغییرات چندانی نسبت به سال گذشته داشته باشد.

حسینی همچنین تصریح کرد: برای برخی از دروس نیز کتاب‌های گویا در نظر گرفته شده که اسامی این کتاب‌ها به زودی اعلام خواهد شد.گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: isna.irمطالب داغ سایر بخشها:
مداخله نظامی آمریکا در سوریه اشتباه است
مهمترین عناوین روزنامه های صبح امروز (92/02/23)
رد درخواست اعاده دادرسی متهم ردیف دوم
آغاز هشتمین جلسه دادگاه کهریزک
شوهرکشی با ضربات چوب و چاقو!
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین خبر ها

 
X