نامه های قبلی همچنان بی پاسخ
رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی از ارسال پنجمین نامه برای همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی به رئیس جمهور خبر داد و گفت: به نامه های قبلی پاسخی داده نشد.

علی اکبر خبازها در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: طی سالهای گذشته برای رفع مشکل بازنشستگان و همسان سازی حقوق آنان چهار بار به رئیس جمهور نامه نوشتم اما فایده ای نداشت و پاسخی به آنها داده نشد.

وی گفت: در جشن روز کارگر نامه ای دیگر به نمایندگی از بازنشستگان شخصا به دست احمدی نژاد داده و خواستار رسیدگی به آن شدم و وی نیز قول رسیدگی داد که امیدوارم تا پایان دولت در راستای همسان سازی حقوق بازنشستگان اقدام شود.

رئیس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی تاکید کرد: مابه التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان برای ماههای فروردین و اردیبهشت محاسبه و  از 5 خرداد ماه به حساب آنان واریز خواهد شد.

خبازها گفت: علاوه بر افزایش حقوق ، حق همسر و فرزند بازنشستگان تأمین اجتماعی نیز 25 درصد نسبت به سال گذشته افزایش پیدا خواهد کرد.

به گفته وی،در گذشته حداقل 389 هزار تومان بود که با این افزایش 25 درصدی الان تقریبا 490 هزار تومان می شود و حداکثر هم که 7 برابر حداقل دستمزد وزارت کار است.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: isna.ir


مطالب داغ سایر بخشها:
عمر مسکن مهر 100 سال است
سفر کامرون به آمریکا
کالاهای اولویت اول و دوم همچنان ارز مرجع می‌گیرند
رد صلاحیت 203 کاندیدای شورای شهر توسط هیئت اجرایی
پیش‌نویس برنامه «ازدواج آسان» تهیه شد
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
X