سردار احمدی مقدم فرمانده كل نیروی انتظامی كشور گفت: با قدرت تمام آمادگی برخورد با اغتشاشات هواداران یک نامزد ردصلاحیت را داریم.
 فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه سیطره ناجا بر تمام فضاهای مجازی و اطلاع رسانی قابل مقایسه با سال 88 نیست، تاکید کرد که ناجا با قدرت تمام آمادگی مهار هرگونه حاشیه سازی در ایام انتخابات ریاست جمهوری شامل اردو كشی خیابانی طرفداران یك نامزد تایید صلاحیت شده تا اغتشاشات هوادارن یك نامزد رد صلاحیت را دارد.

سردار احمدی مقدم فرمانده كل نیروی انتظامی كشور در همایش سراسری مسئولان و رابطین انصار حزب‌الله كشور با بیان اینکه اگر مقاومت سرسختانه ناجا مقابل هجمه‌ها نباشد بی‌حجابی در ایران رسمی خواهد شد افزود: گرچه ورود به جزئیات و مصادیق دردی از ما در این جلسه درمان نمی‌كند اما باید گفت ترویج سبك زندگی غربی دررسانه ملی ما نیز رواج شدیدی دارد. بنده برحسب ساعات كاری، می‌توانم درطول روز دقایقی را پیش از اذان ظهر به تماشای برنامه‌های سیما بپردازم. من شاهدم حتی در برنامه‌هایی كه زنان متدین به عنوان كارشناس برنامه حضور دارند، ادبیات مكتب فمینیسم موج می‌زند. این درحالی است كه اتفاقا كارشناسان زن حاضر درآن برنامه سریالی پیش از اذان ظهر، براساس روال تعریف شده درآن قرار بود به نفی سبك زندگی غربی بپردازند!

فمینیسم در برنامه‌های مذهبی رسانه ملی موج می‌زند
احمدی مقدم با اشاره به اینکه فمینیسم در برنامه‌های مذهبی رسانه ملی موج می‌زند، گفت: دراین شرایط برخی به نیروی انتظامی معترض بودند كه چرا اقدام به جمع آوری ماهواره‌ها می‌كنید؛ چراكه اساسا فایده و اثری برآن مترتب نیست. این درحالی است كه دو پاسخ برای این افراد وجود دارد اول اینكه در روز رستاخیز كه این افراد مدعی شدند چرا حكومت اسلامی كه خطای ما را مشاهده كرد و جلوی ما را نگرفت ، باری بر دوش ما نخواهد بود و حقی از ایشان برگردن ما نیست. اما پاسخ دوم را آمار مستند بیان می‌كند كه حكایت از اثر بخشی روش نیروی انتظامی در عمل دارد؛ چنانكه نسبت استفاده از ماهواره پیش از اقدامات ناجا در تهران 60 درصد و در شهرستان‌ها 40 درصد بود و پس از اجرای طرح جمع‌آوری انتن‌ها این نسبت در تهران به 45-50 و در شهرستان به 20 درصد رسید.
 
 رفتار جاهلانه ناجا و افت رای 5 میلیونی احمدی‌نژاد!
وی به کارشکنی های صورت گرفته در مورد گشت ارشاد اشاره کرد و افزود: البته همین اعتراض درآغاز دوره دهم ریاست جمهوری نیز در مورد گشت‌های ارشاد با بداخلاقی و كار شكنی آغاز شد. براین اساس معترضین بدحجابها را به  4 دسته تقسیم کرده بودند. آنها گروه اول را معترضین سیاسی جنبش سبز عنوان كردند و گروه دوم را  شامل فاحشه‌ها دانستند. در این دسته بندی گروه سوم مانكن‌هایی بودند كه توسط تولید كننده‌ها و فروشندگان لباس استخدام می‌شدند تا البسه مد روز را درمعابر تبلیغ كنند و البته گروه چهارم غفلت زده‌ها هستند كه باید از سه گروه اول تفكیك شوند و تنها با همان سه گروه اول برخورد شود.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: اعتراض این افراد درحالی بود كه جمع تعداد افراد جمع آوری شده از سطح خیابان توسط ناجا در كل تهران روزانه تنها 40 نفر بود.درشرایطی كه همه می‌دانیم براساس معیارهای تعریف شده شرع ، این تعداد با طی طریق در فاصله چند ده متر از همین خیابان جمهوری به 2 اتوبوس هم می‌رسد.

احمدی مقدم به نحوه انتشار نشریه خاتون اشاره کرد و گفت: لذا براساس نظرگروه معترض نیروی انتظامی چطور می‌بایست  این سه گروه را از هم تفكیك كند معلوم نیست! لابد باید از افراد دستگیر شده سوال شود كه جزو كدام دسته هستند؟! در این شرایط همه شاهد بودیم كه جریان انحرافی در یك جریان سازی كه حد آخر در نشریه خاتون متجلی شد ادعا كرد كه اگر رفتار جاهلانه ماموران ناجا نبود احمدی نژاد 5 میلیون رای بیشتری می‌آورد.

به غیر از رهبری، حزب‌اللهی‌ها و مراجع دلگرمی نداریم
وی با اشاره  هجمه شدید  علیه ناجا گفت:ناجا به غیر از حمایت امت حزب‌الله و مقام معظم رهبری و برخی مراجع، پشتوانه و قوت قلب دیگری ندارد.حتی عده زیادی از ائمه جمعه هم اولویت‌های خود را از مسئله فرهنگ و عفاف وحجاب تغییر داده اند. این مقاومت سرسختانه درحالی انجام می‌شود كه در صورت شكسته شدن آن باید صراحتا گفت كه بی‌حجابی در ایران رسمیت خواهد یافت؛ چرا كه جبران هرقدم عقب نشینی ما در این عرصه تقریبا غیر قابل جبران خواهد بود.

احمدی مقدم از برخی نهادها دولتی انتقاد کرد و گفت: امت حزب‌الله درحالی به عملكرد نیروی انتظامی انتقاد دارد كه البته وارد است كه مجموعه دولت با ما همراهی ندارد. صدا و سیما در حالی مسابقه بسكتبال را پخش می‌كند كه به نمایش زنان حاضر درسالن می‌پردازد! وقتی به حراست ناجا گفته می‌شود چرا از ورود زنان به ورزشگاه جلوگیری نكردید اعلام می‌شود اصلا به نیروی انتظامی اعلام نشده بوده كه چنین مسابقه ای قرار برگزاری دارد. این در حالی است كه از طرف دیگر رئیس فدراسیون والیبال با نیروی انتظامی دعوا می‌كند كه چرا جلوی ورود زنان به ورزشگاه را می‌گیرید؟!

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: وزارت ارشاد جایگاه حكومتی دیگری است كه مهیا‌ساز بستر فساد است؛ یك نمونه آن پخش مستقیم مسابقات فوتبال درسینماها به شكل مختلط بود كه شاهد وقوع صحنه‌های فجیعی درآن بودیم درموقع رد و بدل شدن گل دختران و پسران یكدیگر را در آغوش می‌گرفتند یا روی سن نمایش می‌رفتند و می‌رقصیدند.آقای شمقدری درحالی به عملكرد ناجا درباره منع حضور مختلط دختران و پسران اعتراض داشت كه بعد از تفكیك سالن‌های نمایش توسط ناجا حضور افراد در این سالن‌ها تقریبا به صفر رسید! نیروی انتظامی درحالی درمقابل هجمه رسانه ای ایستاده كه تنها قوت قلب آنان برای مقاومت حمایت روحانیت ومتدینین و نمازجمعه ای‌هاست.
 
 فرهنگ ذبح شده آمادگو رئیس جمهور یازدهم
وی با بیان اینکه رعایت مقوله فرهنگ برای رئیس جمهوری مهم است افزود: به نظر می‌رسد با ذكر وضعیت موجود كه به سختی درحال حفظ آن هستیم  وموانعی كه برای رسیدن به شرایط مطلوب بر سر راه ما قرار دارد ، درآستانه انتخابات یازدهم ریاست جمهوری یكی از شاخص‌های رئیس جمهور آینده باید اعتقاد به مسائل فرهنگی باشد. فرهنگ اسلامی یك بار به اسم سازندگی ، یك به اسم اصلاحات ودرمرتبه آخرمعلوم نیست به چه اسمی ذبح شده است.به هر تقدیر باید گفت ناجا درحال آماده سازی طرح پلیس همیار است تا براساس آن متدینین داوطلب پس از آموزش به شكل رسمی به امر به معروف و نهی از منكر بپردازند.
 
ناجا هرگونه تحركات ضد امنیت ملی را سریع و با اقتدار مهار خواهد كرد
احمدی مقدم در پایان سخنرانی خود درباره میزان آمادگی نیروی انتظامی برای مقابله با تحركات ضد امنیت ملی در روزهای پس از اعلام نامزدهای تایید صلاحیت شده گفت: میزان آمادگی نیروی انتظامی پس از فتنه 88  براساس  سیاست پیش بینی حداكثری برای احتمال حداقلی تنظیم می گردد.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: براین اساس ناجا با قدرت تمام آمادگی  مهار هرگونه حاشیه سازی از سوی هر یك از جناحهای سیاسی و اشخاص در ایام انتخابات ریاست جمهوری یازدهم ، را خواهد داشت. لازم به ذكر است منظور از حاشیه سازی طیفی از عملكرد شامل اردو كشی خیابانی طرفداران یك نامزد تایید صلاحیت شده تا اغتشاشات هوادارن یك نامزد رد صلاحیت شده است.

وی با بیان اینکه خواستگاه اجتماعی هرگونه  تجمعات منجر به اخلال در نظم عمومی و امنیت ملی كشور می‌شود افزود: همان گروهها و طیف هایی كه در فتنه 88 بر موج رفتار غیر قانونی برخی از نامزدها سوار شدند . در این رابطه باید گفت  براساس اطلاعات موجود تلاش غرب از تیر ماه سال گذشته براین بود تا جریان اعتراضات سیاسی را كه در سال 88 از شمال به جنوب  تهران جریان داشت با اعمال فشار های اقتصادی تغییر ماهیت داده و آن را تبدیل به سونامی غیر قابل مهار شامل اقشار ضعیف جامعه نماید كه با هوشمندی مردم فهیم ملت ایران این توطئه ناكام ماند. در این خصوص ذكر همین نكته  از هوشمندی مردم كفایت می كند كه در سال گذشته میزان اعتراضات صنفی كارگری با توجه به فشارهای شدید اقتصادی از قبل از آن 38 درصد كمتر بود.

احمدی مقدم  با اشاره به آمادگی کامل ناجا گفت: براین مبنا باید گفت خواستگاه هرگونه تحركات ضد امنیتی احتمالی جدید كماكان همان اقشار سال 1388 خواهند بود كه تمهیدات كافی برای مهار سریع هر گونه اغتشاش  از سوی نیروی انتظامی در نظر گرفته شده و هماهنگی های لازم با نهادهای اطلاعاتی ، سپاه و بسیج انجام شده است. ضمنا سیطره ناجا بر تمام فضاهای مجازی و اطلاع رسانی قابل مقایسه با سال 88 نیست ، ذكر این نكته هم ضروری است كه براساس برآوردهای انجام شده گستردگی هر گونه اخلال احتمالی نیز غیر قابل مقایسه با ابعاد فتنه 88 است و بنابراین می توان گفت با وجود آمادگی كامل ناجا جای نگرانی خاصی وجود ندارد.گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: fararu.com


مطالب داغ سایر بخشها:
مسیح مهاجری: همه می دانند که بالابودن سن برای عدم تایید هاشمی بهانه است
تعداد تلفات جانی تصادفات رانندگی در ایران طی ۱۹ سال اخیر
مرحله جدید فروش محصولات ایران خودرو آغاز شد
کامل شدن پازل آمریکایی برای انتخابات ایران در تل آویو
تعیین کمیته برای بررسی ابعاد حادثه برمشور شیراز 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین خبر ها

 
X