با ارائه خدمات جديد در 140 شعبه پيك بادپا براي نخستين بار در كشور، ناوگان حمل و نقل بار و كالا در پايتخت متحول مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي معاونت حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران، مدير عامل شركت پيك بادپا شهرداري تهران با اعلام اين مطلب گفت: سفارش از طريق تلفن چهار رقمي 8282 ارسال پيام كوتاه (sms) و درخواست اينترنتي، از جمله خدمات جديد پيك بادپا به شمار مي‌آيند.
علي اكبر گلرخي افزود: خدمات پيش‌بيني شده بخشي از برنامه‌هاي مديريت شهري در حوزه ترافيك در مسير گذار از مرحله سنتي حمل و نقل بار به سمت تجهيز سامانه حمل و نقل كالا به ساز و كارهاي روزآمد و نوين محسوب مي‌شود.
مديرعامل پيك بادپا با تاكيد بر اينكه با فعال شدن تلفن 8282 در حال حاضر 140 دفتر نمايندگي پيك بادپا در مناطق 22 گانه تهران به صورت تمام وقت به دفتر مركزي اين شركت متصل شده‌اند، تصريح كرد: اتصال 140 شعبه ديگر نيز تا پايان سال جاري به اين سيستم برقرار مي‌شود.
وي ارسال پيام كوتاه و درخواست اينترنتي را از ديگر خدمات در نظر گرفته شده برشمرد و اظهار كرد: به زودي مشتركين پيك بادپا مي‌توانند از طريق ارسال sms در كوتاه‌ترين زمان از خدمات پيك بهره‌مند شوند، ضمن اينكه امكان ثبت سفارش از طريق اينترنت نيز در آينده نزديك فراهم خواهد شد.
گلرخي در پايان دستيابي به ايده «شهر الكترونيك» را از جمله اهداف مديريت شهري اعلام و خاطرنشان كرد: خدمات پيك بادپا گام‌هاي اوليه جهت تحقق اين هدف در بخش حمل و نقل بار و كالا به شمار مي‌آيد، ضمن آنكه استفاده از فناوري‌هاي اطلاعات و ارتباطات در دستور كار حوزه حمل و نقل و ترافيك قرار دارد.