کارشناس هواشناسی با بیان اینکه بارندگی تا فردا در تهران ادامه دارد، گفت: فردا از شدت بارش‌‌ها در این کلانشهر کاسته می‌شود ضمن آنکه از هفته آینده شاهد افزایش ملموس دمای هوا در سراسر کشور خواهیم بود.
محمد اصغری با بیان اینکه بارش برف در تهران تا فردا ادامه دارد، گفت: بارش برف تا فردا در کلانشهر تهران ادامه خواهد داشت با این تفاوت که طی روز آینده از شدت بارش‌ها در پایتخت کاسته می‌شود.

کارشناس هواشناسی افزود: سرمای هوا تا پایان هفته در تهران و سایر مناطق کشور ادامه خواهد داشت این در حالی است که از ابتدای هفته آینده شاهد روند ملموس افزایش دمای هوا در نقاط مختلف کشور می‌شویم.

وی ادامه داد: طی روز جاری در سواحل دریای خزر، استان‌های واقع در نیمه غربی کشور از جمله تهران، بخش‌های جنوبی و شرقی از جمله هرمزگان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و کرمان بارندگی خواهیم داشت.

اصغری با بیان اینکه امروز در بخش‌های مرکزی کشور شاهد بارش پراکنده برف و باران هستیم،‌ گفت: برای فردا نیز همین شرایط با شیبی ملایم‌تر پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس هواشناسی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه از روز پنج‌شنبه هفته جاری ناپایداری‌های جوی محدود به بخش‌های جنوب شرق کشور از جمله استان‌های هرمزگان، کرمان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و غرب سواحل دریای خزر می‌شود، گفت: طی روز جمعه سیستم بارشی از کشور خارج خواهد شد.

اصغری با بیان اینکه از اوایل هفته آینده روند افزایش دمای هوا در کشور آغاز می‌شود، اضافه کرد: بر همین اساس در هفته آینده جوی آرام برای اکثر نقاط کشور از جمله تهران پیش‌بینی می‌شود.
گردآوری : گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:farsnews.com

مطالب پیشنهادی :
توزیع نان و آب معدنی در تنکابن + عکس
نوبت دوم مدارس تهران تعطیل می شود؟
خداحافظی احمدی نژاد با نوروز + عکس
هواپیماها در کرمان ‌زمین گیر شدند
ظریف در برنامه صبح بخیر آلمان
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان

فرمانده انتظامی آبادان با تائید قتل ۲ زن جوان در روستای تنگه یک این شهرستان گفت: قاتل توسط عوامل نیروی انتظامی دستگیر شد

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X