جوانسبزواری :با آنکه پای راستم قطع شده ولی هنوز سیر بیماری ادامه دارد، افزود: واقعا مستاصل شده ام به بیش از 15 پزشک در سبزوار ، مشهد و تهران مراجعه کرده ام ولی فایده ای ندارد.
 یک جوان 31 ساله سبزواری پس از 96 بار عمل جراحی از مسوولان و جامعه پزشکی کشور برای تشخیص و درمان بیماری خود کمک خواست .

حسن صالحی در خصوص بیماری خود که 15 سال پیش پس از یک عمل آپاندیس به یک بیماری مبتلا شدم به طوری که روی پای راستم غده هایی کوچک ایجاد شده و سپس این غده ها به زخم مبدل می شود.

وی با اظهار اینکه دو ماه پیش برای نود و ششمین بار مورد عمل جراحی قرار گرفتم ،گفت: پس از ایجاد ضایعات مکرر روی پایم در هفتادمین عمل جراحی پای راستم را از زیر زانو قطع کردند و پس از یک سال و سه ماه که زخم ها ادامه داشت دو باره پا را از بالای زانو قطع کردند.

وی با بیان اینکه با آنکه پای راستم قطع شده ولی هنوز سیر بیماری ادامه دارد، افزود: واقعا مستاصل شده ام به بیش از 15 پزشک در سبزوار ، مشهد و تهران مراجعه کرده ام ولی فایده ای ندارد.این شهروند سبزواری گفت :وزیر سابق بهداشت و درمان در سفر به سبزوار برای کمک قول هایی دادند ولی پس از پیگیری مکرر من کاری انجام نشد .

وی با بیان اینکه متاهل و دارای دو فرزند است ،گفت : قبلا کارم در پمپ بنزین بود ولی پس از این بیماری دیگر توانایی ادامه کار را نداشتم و اکنون علاوه بر بیماری بیکار هم شده ام.

صالحی به هزینه های اعمال جراحی، مراجعات متعدد به پزشک، خرید دارو و غیره اشاره کرد و گفت : ماهیانه 10 میلیون ریال هزینه پزشکی می پردازم که برای من که شغلی هم ندارم هزینه بالایی است.

وی از مسوولان و همچنین خیران برای هزینه های پزشکی خود کمک خواست و گفت: از یک طرف درد بیماری و هزینه های آن و از طرف دیگر نداشتن شغل و منبع درآمد واقعا زندگی را برایم من و خانواده ام مشکل کرده است.

یک متخصص جراحی عمومی در سبزوار که وی را برای مدتی تحت مداوا داشته در گفت و گو با ایرنا گفت : ایشان پس از عمل جراحی قطع پایش، برای درمان آبسه های پایش پیش من آمدند اطلاع دقیقی در مورد بیماری او ندارم .

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در مورد مشکلات این بیمار در گفت و گو با ایرنا گفت : با اینکه پای راست ایشان دو بار قطع شده ولی متاسفانه باز هم سیر بیماری و زخم های ایجاد شده ادامه دارد .

مهدی بازقندی با بیان اینکه ما هر گونه همکاری را در سطح بیمارستان های تابعه با ایشان داشته ایم ،اظهار کرد : متاسفانه سطح درمانی در سبزوار برای ایشان جوابگو نیست.

وی با اشاره به پیگیری های انجام شده برای درمان این بیمار ادامه داد: در سطح وزارتی هم صحبت شده و قرار شده مدارک و مستندات جمع آوری و ایشان به تهران مراجعه کند.

وی با اشاره به ضرورت تشکیل تیم پزشکی تخصصی و فوق تخصصی برای این بیمار گفت : ما هم همکاری لازم را با ایشان داشته و خواهیم داشت.
گردآوری : گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:irna.ir

مطالب پیشنهادی :
موج جدید ایدزِ در راه است
هشداری به خریداران آجیل
مصاحبه ای کامل با ظریف درباره همه چیز...
یک نفر در مقابل حسن روحانی خود را آتش زد
رئیس‌جمهور به وزارت نفت می رود
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
ناجا: بی‌حجابی از خارجِ مرزها هدایت می‌شود ناجا: بی‌حجابی از خارجِ مرزها هدایت می‌شود

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به برخورد با بی‌حجابی چه در خودرو و چه در معابر عمومی، تاکید کرد: طرح ناظر محدود به خودرو نیست

 
X