برگزارکنندگان کنگره تمام همت و تلاش خود را جهت برنامه ریزی جامع و درعین حال متمرکز کنگره با ترکیبی ازسخنرانیها، کارگاه ها، میزگرد و نمایشگاه های کاربردی و سودمند بکار بسته اند
دوازدهمین کنگره بین المللی ایمونولوژی و آلرژی ایران که در اردیبهشت ماه 1393 در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران برگزار می گردد یکی از کنگره های پویا و نوآور در میهن عزیزمان ایران است که بازتابی از پیشرفت و توسعه ایمونولوژی درقرن بیست و یکم را در محیطی خلاق ارائه می دهد. این کنگره محل مناسبی برای طیف گسترده ای از متخصصان وشرکت کنندگان درهمه زمینه ها فراهم می آورد.

برگزارکنندگان کنگره تمام همت و تلاش خود را جهت برنامه ریزی جامع و درعین حال متمرکز کنگره با ترکیبی ازسخنرانیها، کارگاه ها، میزگرد و نمایشگاه های کاربردی و سودمند بکار بسته اند.

کنگره بین المللی ایمونولوژی و آلرژی ایران که بصورت دو سالانه برگزار می گردد، مهمترین نشست ایمونولوژیست ها در ایران به شمار می رود. در این نشست آخرین یافته ها و پیشرفت های علمی در ایمونولوژی پایه و بالینی در معرض ارائه و بحث قرار می گیرد و بهترین مکان برای دیدار، گفتگو و تبادل نظر با سایر متخصصان این رشته می باشد. بعلاوه کارگاههای آموزشی متعددی نیز در خلال کنگره برگزار می شود که مباحث نوین و چالش برانگیز علم ایمونولوژی در این کارگاهها برای علاقه مندان ارائه می گردد.

در این کنگره که به همت انجمن ایمونولوژی و آلرژی ایران برگزار می گردد، تمامی دانشگاههای علوم پزشکی، مراکز تحقیقاتی وابسته و سازمانهای ذیربط مشارکت فعال داشته و این همکاری و مشارکت همه جانبه کنگره حاضر را به رویدادی بی نظیر تبدیل نموده است.

به امید دیدار شما در دوازدهمین کنگره بین المللی ایمونولوژی و آلرژی ایران
گردآوری : گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:icia.ir

مطالب پیشنهادی :
گزارش این بیماری، حاوی تصاویر دلخراش است + عکس
آن مرد دیگر رفته است ...
هاشمی رفسنجانی در وصیت پدر بشار اسد
قاتل خواهر شهید لاجوردی شناسایی شد
جاده‌های مرگبار ایران رتبه دار جهان
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان

فرمانده انتظامی آبادان با تائید قتل ۲ زن جوان در روستای تنگه یک این شهرستان گفت: قاتل توسط عوامل نیروی انتظامی دستگیر شد

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X