مدیر مجتمع علوم و فنون شهید رحیمی افزود: تمامی شهروندان باید در جهت توسعه فضای سبز شهر و همچنین تاثیر آن در زندگی‌شان و نشاط شهر تلاش کنند.
مدیر مجتمع علوم و فنون شهید رحیمی گفت: به منظور افزایش فضای سبز شهری و همزمان با طرح استقبال از بهار نهال رایگان به شهروندان اهدا می‌شود.

سعید امینی در جمع خبرنگاران در ارتباط با برگزاری این طرح ذکر کرد: همزمان با فرارسیدن بهار طرح استقبال از بهار در مجتمع علوم و فنون شهید رحیمی برگزار می‌شود.

مدیر مجتمع علوم و فنون شهید رحیمی با توجه به اهداف برگزاری طرح کاشت نهال بیان کرد: طرح درخت کاری و اهدا نهال به شهروندان با هدف افزایش سرانه و احیای فضای سبز در محله 13 آبان برگزار خواهد شد.

امینی با اشاره به برگزاری این طرح عنوان کرد: این طرح به همت مجتمع علوم و فنون شهید رحیمی و با همکاری شهرداری ناحیه سه منطقه 20 در جهت آماده استقبال از سال نو در این مجتمع برگزار می‌شود.

مدیر مجتمع علوم و فنون شهید رحیمی افزود: تمامی شهروندان باید در جهت توسعه فضای سبز شهر و همچنین تاثیر آن در زندگی‌شان و نشاط شهر تلاش کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: علاقمندان برای دریافت نهال به صورت رایگان می‌توانند به مجتمع علوم و فنون شهید رحیمی واقع در شهرری، شهرک 13 آبان، خیابان شهید جمشیدی، اردیبهشت 3، جنب مسجد امام رضا(ع) مراجعه کنند.

گردآوری : گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:sharghdaily.ir

مطالب پیشنهادی :
دوازدهمین کنگره بین المللی ایمونولوژی و آلرژی ایران
من خطابم به گشت ارشاد شهر کی ِف است!
آن مرد دیگر رفته است ...
هاشمی رفسنجانی در وصیت پدر بشار اسد
قاتل خواهر شهید لاجوردی شناسایی شد
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
عربستان خواستار پاسخ به انفجار نفت‌کش‌ها شد عربستان خواستار پاسخ به انفجار نفت‌کش‌ها شد

عربستان سعودی خواستار پاسخی "قاطع و سریع" به حملات روز پنجشنبه علیه دو نفتکش در دریای عمان شد

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X