مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران از احتمال آلوده بودن برخی میوه‌ها در سطح بازار به سموم خبر داد.
 محمد محمدی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران در حاشیه جلسه تنظیم بازار استان تهران عنوان کرد: متاسفانه برخی از میوه‌ها که در سطح بازار موجود است به علت عدم نظارت دستگاه های ذی ربط و وزارت بهداشت و درمان احتمال آلودگی به سموم دارند.

وی ادامه داد: برای پیگیری این مشکل جلسه‌ای فوری تشکیل خواهد شد تا مسئولان مربوطه پاسخگو باشند.

وی گفت: به دلیل عدم همکاری مسئولان جهاد کشاورزی، اصناف و اتحادیه ها در برخی مواقع با مشکل مواجه می شویم مثلا در روز پنج شنبه در گشت تعزیرات در بازار شهرستانی‌ یکسری از واحدهای صنفی گوشت آلوده ارائه می‌کردند که متاسفانه پس از برخورد با این واحدهای صنفی مجددا بعدازظهر همان روز همان واحدهای صنفی گوشت فاسد ارائه کردند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران اظهار داشت: متاسفانه بازاری که ما داریم اسلامی نیست زیرا نه امنیت قیمت داریم نه اخلاقی ،به طوریکه ماموران تعزیرات را حین انجام گشت زنی و بازدید از امکان صنفی کتک می زنند.

محمدی افزود: ما تاکنون جرات نکرده‌ایم برای بازدید به بازار موبایل برویم از مسئولان نیروی انتظامی درخواست کرده‌ایم با همراه شوند تا ماموران تعزیرات امنیت داشته باشند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران از مسئولان درخواست کرد در خصوص احتمال آلوده بودن برخی از میوه ها پیگیری و نظارت بیشتری داشته باشند چرا که سلامت مردم در اولویت است.

گردآوری : گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: fararu.com

مطالب پیشنهادی :
بارش باران و رگبار در 8 استان كشور
دفاع محمد باقر نوبخت از گران شدن بنزین
آیا بدحجابی مردم به خاطر لِگ پوشیدن تامین اجتماعی نیست؟
اقدام عجیب در مقابل کاخ ملکه انگلیس+عکس
مرد 2 زنه کارش به جنایت رسید
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان

فرمانده انتظامی آبادان با تائید قتل ۲ زن جوان در روستای تنگه یک این شهرستان گفت: قاتل توسط عوامل نیروی انتظامی دستگیر شد

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X