جانشين فرماندهی نيروی انتظامی کشور ازاجرای طرح امنيت اجتماعی با رويکرد جديد خبر دارد.
 
به نقل از فردا ، سرتیپ پاسدار احمد رضا رادان درنخستین روز از هفته بزرگداشت نیروی انتظامی و درحاشیه شروع به کار نمایشگاه پلیس راهور با اعلام این خبر افزود:این طرح درحال حاضر با رویکرد مبارزه با جرایم سازمان یافته و خانه های فساد در سراسر کشور درحال اجرا شدن است .

هفته بزرگداشت نیروی انتطامی از امروز - پانزدهم مهرماه - همزمان درسراسر کشور آغازشد.

وی در تشریح بیشتر این موضوع گفت: در رویکرد جدید این طرح سعی شده است پلیس به صورت نامحسوس در برخی استانها حضور یابد و ازآنجایی که همکاری مردم در طول اجرای طرح خوب بوده است از این روش به عنوان شیوه جدید اجرای آن استفاده می شود.

جانشنی فرماندهی نیروی انتظامی کشور با اشاره به افزایش 17 درصدی احساس امینت درجامعه در رویکرد جدید اجرای طرح امنیت اجتماعی پیشگیری بیشتر برپایه فرهنگسازی ،همیاری و تعامل با سایر دستگاههای ذیربط است.

رادان تاکید کرد : این طرح بیشتر در نقاط الوده اجرا می شود.

نمایشگاه پلیس راهور امروز با حضور فرماندهی نیروی انتظامی و مقامات کشوری و لشگری کشور افتتاح شد.

دراین نمایشگاه توانمندیهای پلیس در رزمینه های مختلف شماره گذاری، صدور گواهینامه و اجرائیات به نمایش عموم گذاشته شده است.

همزمان با هفته بزرگداشت نیروی انتظامی 32 نمایشگاه تخصصی پلیس مبارزه با مواد مخدر در استان های مختلف سراسر کشور برگزار می شود.

علاوه براین دراین هفته برگزاری 9 نمایشگاه تخصصی نیروی انتظامی تهران بزرگ درسراسر این استان فرصت مناسبی را برای ارائه دستاوردهای پلیس به مردم فراهم کرده است.

 

گردآوری:گروه خبر سيمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:fardanews.com