انتشار خبر و تصاویر رزم مختلط نمایشی در نمایشگاه نیروی انتظامی با اعتراض برخی مراجع تقلید و دستور فرمانده ناجا برای برخورد با عوامل خاطی مواجه شد.
 
به نقل از عصرايران ، در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه نیروی انتظامی که روز چهارشنبه در فرهنگسرای ولاء شهرری برگزار شد، رزم مختلطی نیز به نمایش درآمد که انتشار تصاویر این رزم نمایشی موجب شد چند تن از مراجع تقلید در تماس تلفنی طی روزهای جمعه و شنبه با فرمانده نیروی انتظامی اعتراض خود را نسبت به این مسئله بیان کنند.

این در حالی بود که سردار احمدی‌مقدم روز پنج‌شنبه با مشاهده تصاویر مربوط به رزم حاشیه نمایشگاه نیروی انتظامی دستور تنبیه و توبیخ عوامل خاطی را صادر کرده بود.

افراد خاطی و متخلف رزمی كار در نمایشگاه پلیس به دستور سردار فرماندهی نیروی انتظامی تنبیه شدند.

سردار احمدی‌مقدم، فرماندهی نیروی انتظامی روز پنجشنبه شانزدهم مهرماه سال جاری در رابطه با نمایش صحنه رزمی مردان و زنان در یكی از نمایشگاههای پلیس در هفته ناجا دستور تنبیه افراد خاطی را صادر كرد.

متن دستور فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در این خصوص به این شرح است:

«رییس ستاد برگزاری هفته ناجا، صحنه‌های بسیار زشتی از مبارزه رزمی كاران زن و مرد در یكی از نمایشگاه‌ها به نمایش گذاشته شد و این خلاف تدابیر ناجاست.

در صورتی كه در برنامه‌ها و تدابیر ابلاغی نیروی انتظامی زنان پلیس از درگیری فیزیكی با مردان منع شده‌اند، چرا باید شاهد اینگونه صحنه‌های زشت باشیم؟

 
گردآوری:گروه خبر سيمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:asriran.com