اگر بعد از اجرايی شدن طرح آزمايشی تغيير ساعات كار اداری به اين نتيجه برسيم، تمام شاخص‌ها در سيستم خراب‌تر از قبل شده است، كار را متوقف می‌كنيم.
 
به نقل از روزنامه هموطن سلام ، معاون حمل و نقل ترافیك شهرداری تهران تأكید كرد: اگر بعد از اجرایی شدن طرح آزمایشی تغییر ساعات كار اداری به این نتیجه برسیم، تمام شاخص‌ها در سیستم خراب‌تر از قبل شده است، كار را متوقف می‌كنیم.
جعفر تشكری هاشمی درباره تغییر ساعت كاری ادارات گفت: این طرح از 2 آبان به صورت آزمایشی انجام می‌شود.
معاون حمل و نقل ترافیك شهرداری تهران در پاسخ به این پرسش كه احتمال دارد بعد از اجرایی شدن این طرح به این نتیجه برسید كه نباید این كار را انجام می‌دادید و همانند یك طرفه كردن خیابان آفریقا كه فقط یك روز اجرایی شد این طرح نیز اجرایی نشود، گفت: احتمال این كار وجود دارد.
وی ادامه داد: چیزی كه در محیط مجازی وجود دارد با كار میدانی متفاوت است.
معاون حمل و نقل ترافیك شهرداری تهران با تأكید بر این موضوع كه اگر بدانیم تمام شاخص‌ها در سیستم خراب‌تر از قبل شده است، كار را متوقف می‌كنیم.
تشكری‌هاشمی تصریح كرد: قصد ایجاد رفاه برای شهروندان است در صورتی كه بدانیم این كار رفاه شهروندان را تأمین نمی‌كند این اقدام را انجام نمی‌دهیم.
معاون حمل و نقل ترافیك شهرداری تهران اظهار داشت: بعد از اجرایی شدن طرح در صورتی كه نواقص آن مشخص شود اگر بتوانیم نواقص را برطرف و كار را ادامه می‌دهیم.
وی به طرح یك روزه یك‌طرفه شدن خیابان آفریقا اشاره كرد و گفت: از ابتدا قرار بود این طرح به صورت آزمایشی انجام شود، بعد از اجرا چون مشاهده كردیم، مشكلاتی وجود دارد آن را متوقف كردیم.
 
 
 
گردآوری:گروه خبر سيمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:hamvatansalam.com