مدیركل استاندارد استان تهران خبر استعفای خود را تكذیب كرد.

 

به گزارش رجا نیوز، مهدی پورهاشم در این‌باره گفت: خبر استعفای خود را تایید نمی‌كنم و دو روز است كه به دلیل بیماری سر كار خود حاضر نشده‌ام كه این به معنای استعفا نیست.

وی افزود: بعد از بهبودی سر كار خود حاضر می‌شوم؛ ضمن این‌كه اخیرا مدت ماموریتم در اداره كل استاندارد استان تهران از سوی وزارت نیرو تا 16 تیرماه سال آینده تمدید شد.

گفتنی است، امروز صبح نیز رییس سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران در پاسخ به این سوال كه آیا قصد دارید مدیركل استاندار تهران را تغییر دهید؟ عنوان كرد: در این مورد شایعاتی مطرح شده است، اما چنین قصدی ندارم. ممكن است خود آقای پورهاشم قصد داشته باشد كه دیگر در سازمان استاندارد فعالیت نكند، اما تاكنون چنین موضوعی را به من نگفته است. این‌را هم باید بگویم كه وی از وزارت نیرو برای كار در سازمان استاندارد مامور شده است.

برزگری همچنین در پاسخ به این سوال كه آیا از عملكرد مدیركل استاندارد استان تهران در جریانات اخیر به وجود آمده راضی هستید یا خیر؟ گفت: در مورد موضوع برنج‌های وارداتی از عملكرد آقای پورهاشم راضی نیستم و در این مورد به وی تذكر دادم، اما این دلیل بر این نیست كه كل عملكرد وی را قبول نداشته باشم.

گفته می‌شود در جریان مطرح شدن موضوع غیراستاندارد بودن برخی از برنج‌های وارداتی فشار زیادی به اداره كل استاندارد تهران برای تغییر موضعش‌اش در این زمینه وارد شده است
 
 
گردآوری:گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news 
منبع:rajanews.com