این گروهها، اجرای مراسم جشن عروسی محلی را با کمترین امکانات و بیشترین خلاقیت برعهده دارند، خوانندگان نه چندان مشهور پاپ محلی در شمال ایران...
  

به گزارش پارسینه، این گروهها، اجرای مراسم جشن عروسی محلی را با کمترین امکانات و بیشترین خلاقیت برعهده دارند، خوانندگان نه چندان مشهور پاپ محلی در شمال ایران، بدون لباس های پرزرق و برق و آرایش های عجیب و غریب،معمولا اشعار خوانندگان لس آنجلسی را به لهجه شمالی برمی گردانند و با یک نوازنده و یک رقصنده مذکر (!) مجالس عروسی محلی را با سبک جدید خود رونق داده اند.

اخیرا همزمان با گسترش موسیقی زیرزمینی رپ در شهرهایی مثل تهران،اهواز، شیراز و ...پدیده جدید "موسیقی پاپ محلی" نیز در برخی از نقاط شمال کشور و برخی شهرها و روستاهای مازنداران رواج یافته است.
 

این گروههای موسیقی نوظهور برخلاف همتایان تهرانی خود، زیرزمینی نبوده و مضمون اشعار آنان سیاسی و اعتراضی نیست و ماهیتی صرفا سرگرم کننده دارند.

این گروهها، اجرای مراسم جشن عروسی محلی را با کمترین امکانات و بیشترین خلاقیت برعهده دارند، خوانندگان نه چندان مشهور پاپ محلی در شمال ایران، بدون لباس های پرزرق و برق و آرایش های عجیب و غریب،معمولا اشعار خوانندگان لس آنجلسی را به لهجه شمالی برمی گردانند و با یک نوازنده و یک رقصنده مذکر (!) مجالس عروسی محلی را با سبک جدید خود رونق داده اند.

البته موج بیکاری و رکود اقتصادی را نیز نباید در علل پدید آمدن این سبک جدید موسیقی فراموش کرد.

از مهمترین خوانندگان این سبک موسیقی می توان به "ممس احمدی" اشاره کرد که اخیرا سی.دی هایش در اینترنت منتشر شده است، هزینه اجرای این سبک موسیقی بین 100 هزارتومان تا پانصد هزار تومان می باشد.
 

  

گردآوری:گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: ilna.ir