پرسپولیس با پیکان به یک قدمی صدر رسید
آخرین بازی هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال با برتری پرسپولیس برابر پیکان به پایان رسید

پایان هفته پانزدهم لیگ برتر با پیروزی شاگردان گل محمدی

در آخرین دیدار از هفته پانزدهم لیگ برتر ایران، پرسپولیس از ساعت ۱۷:۱۵ در ورزشگاه آزادی به مصاف پیکان رفت و با برتری یک بر صفر برابر این تیم 27 امتیازی شد و به رده دوم جدول صعود کرد.

در دقیقه نهم بازی موقعیت بسیار خطرناکی رو  غفلت محمد دریس خلق شد. ارسال سعید آقایی به روی دروازه گوشه محوطه شش قدم پیکان فرود آمد اما ضربه وحید امیری از فاصله اندک با برخورد به دریس راهی به دروازه پیدا نکرد و به کرنر رفت.

ضربه کرنر بعد از دفع شدن توسط پیکانی‌ها، با شوت دیگری از سوی سرلک همراه بود که باز هم دریس این توپ را دفع کرد و خطر از روی دروازه شاگردان تارتار دور شد. پرتاب‌های اوت نادر محمدی بالاخره در دقیقه ۳۰ خطرناک شد. ارسال او از میانه‌های زمین پرسپولیس به روی دروازه حامد لک با ضربه سر آرش قادری همراه بود که به شکل خطرناکی از کنار دروازه بیرون رفت.

در دقیقه ۳۶ نفوذ امید عالیشاه به داخل محوطه جریمه پیکان به موقعیت خطرناکی تبدیل شد اما ضربه او از زاویه بسته توسط محمد دریس دفع شد تا خطر از دروازه پیکان دور شود. نیمه نخست این دیدار در نهایت بدون رد و بدل شدن گلی خاتمه یافت.

در نیمه دوم هم پرسپولیس به وسیله کمال کامیابی نیا تیر دروازه پیکان را به لرزه درآورد اما در دقیقه 54 روی پاس عالیشاه، احمد نوراللهی گل اول پرسپولیس را به ثمر رساند. در دقیقه 69 نیز روی توپ برگشتی از پرتاب اوت نادر محمدی این بار توپ به تیر دروازه پرسپولیس خورد و شاگردان گل محمدی خوش شانس بودند که گل تساوی را توسط مجید عیدی دریافت نکردند.

برخلاف بازی های گذشته پرسپولیس موقعیت های گلزنی زیادی برابر پیکان نداشت و توانست از معدود موقعیت های خوب خود به گل برسد. در لحظات پایانی این مسابقه پیکان فرصت خوب گلزنی ایجاد کرد اما سید جلال حسینی این بار ناجی تیم خود شد و از روی خط توپ را بیرون کشید تا این مسابقه با برتری پرسپولیس همراه شود.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir