شوک شبانه به استقلال در آزادی
تیم فوتبال استقلال تهران مقابل ذوب آهن شکست خورد

هفته بیست و دوم لیگ برتر: استقلال 0-2 ذوب‌آهن

در یکی از حساس ترین دیدارهای هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر، تیم فوتبال استقلال تهران در ورزشگاه آزادی با نتیجه غیرمنتظره 2-0 در مقابل تیم ذوب آهن اصفهان تن به شکست داد.

در این مسابقه، تیم فوتبال ذوب آهن توانست در اولین موقعیت جدی خود در دقیقه 7 با ضربه سر وحید محمدزاده به گل رسید تا تیم فرهاد مجیدی به شوکی زودهنگام فرو برود. در ادامه آبی ها بازی را در دست گرفتند و توانستند موقعیت های زیادی را در نیمه اول خلق کنند اما ضربات مهاجمان استقلال با واکنش های به موقع شهاب گردان مواجه می شد تا پای شیخ دیاباته و سایرین به گلزنی باز نشود.

در نیمه دوم هم شرایط برای استقلال چندان خوب پیش نرفت و این تیم علی رغم موقعیت های زیادی که خلق کرد، نتوانست صاحب گل تساوی بشود بلکه در دقیقه 60 و روی یک ضدحمله و اشتباه عارف غلامی، میلاد جهانی توانست با شوتی زیبا برای دومین بار دروازه رشید مظاهری را فرو بریزد. در ادامه هم حملات پر دامنه استقلال حتی با ورود مهاجمانی نظیر ارسلان مطهری و آرمان رمضانی به جایی نرسید تا فرهاد مجیدی اولین شکست خود با استقلال در لیگ برتر را تجربه کند.

با این شکست، استقلال با 34 امتیاز در رده سوم جدول باقی ماند و ذوب آهن هم با 21 امتیاز به رده سیزدهم جدول رسید.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir