برد پرسپولیس در یک دیدار جنجالی مقابل گل گهر
تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد گل گهر را شکست بدهد

پرسپولیس سه بر یک گل‌گهر را شکست داد

در یکی از حساس ترین دیدارهای هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ برتر، تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تهران موفق شد با نتیجه 3-1 از سد تیم گل گهر سیرجان عبور کند. در این مسابقه ابتدا مهدی ترابی در دقیقه 12 از روی نقطه پنالتی پرسپولیس را پیش انداخت و سپس دوباره خود او در دقیقه 27 و این بار روی شوتی فنی و دیدنی برای بار دوم توانست دروازه علیرضا حقیقی را باز کند.

پس از این دو گل، نوبت به گل گهر رسید که خودی نشان بدهد و یونس شاکری در دقیقه 39 توانست یکی از دو گل خورده را جبران کند. در نیمه دوم اما علی رغم این که گل گهر فوتبالی تهاجمی را به نمایش گذاشت، این پرسپولیس بود که در دقیقه 84 و با شوت سرکش و احمد نوراللهی به گل سوم رسید و توانست کار را تمام کند.

گل گهری ها در وقت های اضافه صاحب یک ضربه آزاد شدند که شوت میلاد زکی پور به تیرک دروازه حامد لک برخورد کرد تا نتیجه بازی تغییری نکند. ضمن این که تیم گل گهر در دقیقه 60 صاحب یک ضربه خطا در اطراف محوطه جریمه شد که تصاویر آهسته نشان می داد که این خطا درون محوطه اتفاق افتاده تا یک پنالتی شاگردان قلعه نویی در این مسابقه بسوزد.

با این نتیجه، پرسپولیس با 54 امتیاز در صدرجدول باقی ماند و گل گهر سیرجان هم با 35 امتیاز در رده هفتم جدول قرار گرفت.گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir