بهرام افشارزاده می‌گوید سرمربی استقلال باید تا جلسه روز چهارشنبه هیات مدیره لیست بازیکنان مورد نیازش را ارائه دهد.

بهرام افشارزاده بعد از اتمام جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال درباره موضوعات این جلسه گفت: دومین جلسه هیات مدیره باشگاه بعد از مشخص شدن ترکیب جدید این هیات بود که به مدت سه ساعت به طول انجامید. در این جلسه بحث اصلی برای تعیین کادرفنی مظلومی بود که مقرر شد او تا روز چهارشنبه اعضای کادرش را به ما معرفی کند.

وی ا‌دا‌مه‌ داد: موضوع دیگر این بود که بهرام امیری و علی نظری‌جویباری مسئولیت کمیته‌ نقل و انتقالات را باشگاه را برعهده گرفتند. آنها باید در حداقل زمان با بازیکنان مورد نیاز مظلومی صحبت کنند و مقدمات لازم برای تشکیل تیم جدید را فراهم آورند. همچنین زمین شماره دو مجموعه آزادی را برای انجام تمرین روز پنجشنبه در اختیار گرفته‌ایم که به دنبال این هستیم که امکانات مورد نیاز مظلومی را فراهم کنیم. درباره چگونگی جذب بازیکنان مظلومی تصمیم می‌گیرد.

مدیر‌عامل استقلال درباره بودجه استقلال برای فصل نقل و انتقالات گفت: این بودجه را ظرف چند روز آینده تامین خواهیم کرد. صحبت‌های مقدماتی را انجام داده‌ و از چند جای مختلف این بودجه را فراهم می‌کنیم.

افشارزاده در ادامه در پاسخ به این سوال که هو‌اد‌ا‌ران نسبت به بازگشت برخی از بازیکنان سابق این تیم اعتراض داشتند، آیا این مورد مشکل‌ساز نمی‌شود، اظها‌ر کرد: مظلومی هیچ گونه نامی را به صورت مکتوب به من نداده است. وقتی که لیست بازیکنان مورد نظرش را داد آن وقت می‌توانیم اظهارنظر کنیم. در هر صورت هر مربی به بازیکنی علاقمند است و حق طبیعی اوست که بازیکنان مورد نظرش را از باشگاه بخواهد. البته شاید ما نتوانیم برخی از بازیکنان را به دلیل کمبود منابع مالی جذب کنیم.

وی ا‌دا‌مه‌ داد: اسپانسر و لیست بازیکنان مورد نیاز باید تا جلسه روز چهارشنبه به هیات مدیره معرفی و ارائه شود. مدیر‌عامل استقلال درباره سقف بودجه باشگاه برای فصل نقل و انتقالات تصریح کرد: در جلسه چهارشنبه مبلغی را برای سقف بودجه تعیین خواهیم کرد اما هنوز مقدار دقیق آن را نمی‌دانم.

افشارزاده با بیان این که نظری جویباری به عنوان معاونت باشگاه منصوب خواهد شد، گفت: به صورت تلفنی با بعضی از بازیکنان صحبت شده اما هیچ بازیکنی به صورت حضوری در باشگاه حاضر نشده است. طبیعتا خواسته‌های نظری جویباری برآورده شده است که در باشگاه حاضر شده، در غیر این صورت چرا باید مسئولیت کمیته‌ نقل و انتقالات را می‌پذیرفت.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا زمان برای استقلال در حال تلف شدن است؟ اظها‌ر کرد: بعد از تعیین ترکیب جدید هیات مدیره به سرعت کارها را پیش بردیم و فکر نمی‌کنم که از آن زمان تعللی در کارها صورت گرفته باشد.

افشارزاده در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر این که او از علم بدنسازی اطلاعاتی دارد، اظها‌ر کرد: در گذشته به بدنساز‌های تیم مشاوره می‌دادم اما این گونه نبود که در زمین مشغول کارهای بدنسازی شوم؛ چرا که دیگر جوان نیستم و مشغله‌های کاری اجازه حضور در زمین را به من نمی‌دهد.

وی در واکنش به این پرسش که آیا به دلیل نبود منابع مالی مظلومی را انتخاب کرده‌اند، تصریح کرد: مظلومی مربی بزرگی است و در حال‌ حاضر تنها کسی که می‌توانست بیشترین کمک را به استقلال کند، شخص مظلومی بود. به هیچ عنوان بحث بودجه مطرح نیست و به دلیل کمبود زمان مظلومی را انتخاب کردیم. قرارداد مظلومی دو ساله است اما هنوز به صورت رسمی با او قرارداد نبسته‌ایم. او به ما قول کسب رتبه‌های اول تا سوم را داده است.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 
 

X