بهرام افشارزاده گفت: اطمینان دارم استقلال، نه تنها همین روند را حفظ می‌کند، بلکه روز به روز بهتر هم می‌شود.

بهرام افشارزاده مدیرعامل باشگاه استقلال با اشاره به 17 مرداد روز خبرنگار، این روز را به همه خبرنگاران به‌خصوص خبرنگاران ورزشی‌نویس تبریک گفت و اظهار داشت: خبرنگار، وجدان بیدار جامعه است. به‌عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال وظیفه خود می‌دانم 17مرداد را به همه خبرنگاران و اهالی رسانه تبریک بگویم. برای این قشر زحمتکش آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم خداوند به همه رسانه‌ها عمر با برکت عطا کرده و از دست‌رفتگان این قشر را هم شامل رحمت خود کند.

افشارزاده در ادامه به دیدار استقلال و ملوان اشاره کرد و گفت: این پیروزی را به کلیه بازیکنان، اعضای کادرفنی و مسئولان باشگاه تبریک می‌گویم. استقلال در مسابقه با ملوان هم مثل دیدار با سیاه‌جامگان بسیار باطراوت، سرزنده، منظم، تاکتیکی و هدفمند بازی کرد. هر چند تیم هنوز کامل نشده و تعدادی مصدوم و محروم داریم، 'پروپیچ' هنوز نرسیده و خسرو حیدری هم تازه به تمرینات اضافه شده، اما استقلال فوتبال زیبایی به نمایش گذاشت. اطمینان دارم استقلال، نه تنها همین روند را حفظ می‌کند، بلکه روز به روز بهتر هم می‌شود.

مدیرعامل باشگاه استقلال به قدردانی از هواداران این تیم پرداخت و افزود: باید یک خسته نباشید جانانه به هواداران استقلال بگویم. آنهایی که به ورزشگاه آزادی آمدند، برای تیم سنگ‌تمام گذاشتند. نه‌تنها در طول بازی، بلکه پس از به صدا درآمدن سوت پایان مسابقه هم حمایت‌های کم‌سابقه و کم‌نظیر هواداران ادامه داشت که بدون تردید این حمایت‌ها، در افزایش روحیه کلیه اعضای تیم و کمک به بهتر شدن استقلال، اثر مستقیم خواهد داشت. من دست تک‌تک هواداران را می‌فشارم و از همه حامیان استقلال دعوت می‌کنم با حضور در بازی‌های بعدی تیم، ورزشگاه را مملو از جمعیت کنند.

افشارزاده در ادامه گفت‌وگوی خود به صحبت درباره داوری این دیدار پرداخت. او گفت: استقلال در هر دو دیدار با سیاه‌جامگان و ملوان، مقتدرانه به پیروزی رسید. بازیکنان نه‌تنها 2گل زدند، بلکه چندین موقعیت گلزنی دیگر هم داشتند که با بدشانسی از دست رفت. حالا که تیم برده، می‌خواهم این حرف‌ها را بزنم. استقلال در هر 2 بازی از داوری زیان دید. هر چند اشتباهات سهوی داور تأثیری در برد تیم ما نداشت، اما انتظار قضاوت‌های بهتری دارم. آقایان اسدی و تاج، از افراد کاربلد و فوتبالی ما هستند و باید دقت ویژه‌ای روی عملکرد داوران داشته باشند. در مسابقه روز جمعه با ملوان، داور بازی کارت زردهای بی‌دلیل به بازیکنان ما داد. دلیل اخطارهایی که داور به بازیکنان ما داد چه بود؟ مگر استقلال چند خطا کرد که بخواهد 4کارت زرد هم بگیرد؟ گل استقلال به چه دلیل مردود اعلام شد؟ کجای دنیا به خاطر خوشحالی مقابل دوربین‌های عکاسی، به بازیکن کارت می‌دهند؟

او گفت: استقلال تیم بزرگ و پرطرفداری است و هواداران از ما انتظار دارند پیگیر حقوق تیم باشیم. از فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و کمیته داوران می‌خواهم نظارت ویژه‌ای روی انتخاب و عملکرد داوران بازی‌های استقلال داشته باشند. برگزاری مسابقات لیگ کار پرزحمتی است و ما قدردان این زحمات هستیم اما انتظار هم داریم که داوری‌های باکیفیتی ببینیم.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 
 

X