پرویز مظلومی سرمربی تیم فوتبال استقلال معتقد است تیمش مقابل فولاد خوزستان بازی زیبایی به نمایش گذاشته است.

پرویز مظلومی بعد از پیروزی تیمش برابر فولاد در نشست خبری پس از این دیدار گفت: فکر می‌کنم بازی زیبایی بود. هواداران باید به این جوانان افتخار کنند. ما 16 دلاور داشتیم و 14 نفر بازی کردند. همه دلاورانه بازی کردند.

او افزود: بعد از دربی تیم را جمع کردن کار سختی است. آنها خودشان خواستند و پیروز شدند. اگر کمی بازیکنان دقت داشتند، پیروزی پرگلی رقم می خورد. به تیمم تبریک می‌گویم. در هر صورت به آینده امیدوار هستیم و تلاش می‌کنیم آینده خوبی داشته باشیم.

سرمربی استقلال در پاسخ به سوالی درباره از دست دادن موقعیت‌های زیاد تیمش بیان کرد: بله ما موقعیت‌های زیادی داشتیم ولی فوتبال است. سه گل را سریع به ثمر رساندیم و تلاش کردیم بازهم گل بزنیم ولی نشد.

وی در پاسخ به این پرسش که سه بازی بعدی تیمش را چطور می‌بیند، بیان کرد: ما به آینده امیدواریم. تیم فولاد در نیم فصل دوم، تیم دوم است و کار سختی داشتیم. به هرحال ما در برخی بازی‌ها امتیازات بدی را از دست دادیم.

مظلومی در پاسخ به این پرسش که آیا حسرت نمی‌خورد که چرا ترکیب امروز را در دربی به میدان نفرستاده بود، اظهار کرد: نه، دربی شرایط خودش را داشت و آن بازی گذشته است.

وی درباره وضعیت عمران‌زاده، گفت: عمران زاده در اختیار باشگاه استقلال است. سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به شعارها علیه افشارزاده و خودش چه بود، گفت: من چیزی نشنیدم چون تمرکزم به بازی بود.

مظلومی در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا هواداران در هفته‌های آینده از تیمش حمایت خواهند کرد، گفت: امروز هواداران به خوبی از تیم حمایت کردند و تیم مال آنها است. آنها در آینده قطعا از تیم حمایت می کنند. افشارزاده واقعا برای تیم زحمت می‌کشد. او بدهی های گذشته را پرداخت می کند و دیروز طلب 'توزی' را به هزار دردسر پرداخت کرد و بی انصافی است که در موردش این طور صحبت شود.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 
 

X