عشق پرسپولیس
مهاجم سابق پرسپولیسی ها كه تحت عمل جراحی قلب قرار گرفته گفت: «از همه پیشکسوتان و مسئولانی که جویای احوالم بودند بی نهایت سپاسگزارم و انتظاری از کسی ندارم.»
عباس کارگر که به دلیل مشکلات قلبی در بیمارستان مدائن بستری شده است پس از عمل جراحی از همه تشکر کرد.  وی گفت: «چند روز پیش به دلیل بیماری قلبی در ببمارستان بستری شده و تحت عمل جراحی قرار گرفتم. پیشکسوتان زیادی طی این روزها به عیادتم آمدند از حضور همه آنها ممنونم. علی آقای پروین که همبازی و مربی ما بوده با حضور در بیمارستان ما را خوشحال کردند. آقای رویانیان نیز که به اردبیل رفته بودند تلفنی جویای احوالم بودند که از ایشان نیز ممنونم.»

كارگر اضافه كرد: «انشاالله طی چند روز آتی از بیمارستان مرخص خواهم شد و امیدوارم خدا به همه پیشکسوتان و اعضای خانواده پرسپولیس سلامتی و توفیق دهد و انشاالله که پرسپولیس امسال نتیجه بگیرد و با قهرمانی دل هواداران را شاد کند. ما هنوز به عشق پرسپولیس زندگی می کنیم. من همواره از لطف و محبتی که هواداران نسبت به ما دارند و هر جا که ما را می بینند و محبت خود را از ما دریغ نمی کنند بی نهایت سپاسگزارم. امیدوارم که بتوانم در شادی ها جبران این عیادت های پیشکسوتان و مسئولان را بکنم.»


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:jamnews.ir


مطالب پیشنهادی:
عکس های تاریخی پله در انگلیس
دایی از چه کسی حساب می برد؟
این حکم نشان داد پای دایی هم وسط است
درگذشت قهرمان جودوی ایران
از بهداد سلیمی تجلیل شد