مسلمان
موضوع اختلاف مادر مسلمان با او در خصوص انتخاب پرسپولیس در نوع خودش جالب است.
محسن مسلمان كه به تازگی راهی پرسپولیس شده، گفته می‌‌شود كه علاقه شدیدی به رنگ آبی دارد. در مورد این بازیكن جوان خیلی‌ها معتقدند كه او از ته دل استقلالی است اما وقتی با جوانب منفی سعید آذری برای حضور در این تیم مواجه شد راهش را كج كرد و طبق خواسته و توافق مسئولین پرسپولیسی شد!

اما جالب است در مورد این بازیكن جوان بدانید كه مادر محسن مسلمان كاملا استقلالی است و زمانی كه متوجه شد پسرش قصد دارد برای ادامه فوتبال راهی پرسپولیس شود به شدت از این تصمیم ناراحت بود و مدام در گوش محسن می‌‌خواند كه قید پرسپولیس را بزند و هیچ وقت كاری نكند تا باعث ناراحتی او و خانواده‌اش شود.

مسلمان در جمع دوستان و بازیكنان گفته مادرم به قدری استقلال را دوست دارد كه می‌‌ترسیدم به او بگویم پرسپولیسی شده‌ام او واقعا عاشق استقلال است و از اینكه من به حرفش گوش نكردم و به تیم رقیبش پیوستم ناراحت بود. طی چند وقت گذشته كل‌كل جالبی بین مسلمان و مادرش به وجود آمد و خانواده او به شدت از تصمیم این بازیكن شاكی و ناراحتند.

از سوی دیگر وقتی مسلمان متوجه شد كه همه او را به عنوان یك هوادار پروپاقرص استقلال می‌‌شناسند گفت: «چنین حرفی شایعه است و حال كه من به پرسپولیس پیوستم شك نكنید به این تیم عرق و تعصب دارم و تمام تلاشم را برای پیروزی تیم محبوبم انجام می‌‌دهم.»


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:jamnews.ir


مطالب پیشنهادی :
همسایگی ستاره پرسپولیس با بازیگر زن
خودرو فوتبالیست ها+ عکس
کپ کردن رویانیان از دیدن همسرش
بادیگارد امیر قلعه نوعی+ عکس
بابک زنجانی موتورسوار شد+ عكس