پرسپولیس - میلان
مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس نحوه پاسخگویی بازیکنان میلان به رسانه‌ها را در زمان حضورشان در تهران اعلام کرد.
کاروان تیم فوتبال ستارگان میلان امشب ساعت 20:30 برای دیدار با پیشکسوتان پرسپولیس وارد تهران می‌شود. با توجه به آلودگی‌های اخیر تهران شب گذشته اخباری مبنی بر احتمال لغو این بازی مطرح شد.

در همین زمینه مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: دیدار پرسپولیس و ستارگان میلان قطعا برگزار می‌شود. شب گذشته رویانیان با استانداری تهران و همچنین کمیته اضطرار آلودگی هوا صحبت کرد و مسئولان این کمیته اعلام کردند که مشکلی برای برگزاری بازی وجود ندارد. هواداران هم به هیچ عنوان دنبال این شایعات نباشند.

حسین قدوسی در ادامه درباره نحوه پاسخگویی بازیکنان میلان به رسانه‌ها در برنامه‌های مختلف خود در تهران گفت: ما برای امور رسانه‌ای این بازی با سردبیران رسانه‌ها جلسه برگزار کردیم و تصمیماتی در این نشست اتخاذ شد. با توجه به اینکه تیم ستارگان میلان از طریق جایگاه CIP فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) وارد می‌شود و از آنجایی که امکان حضور تعداد زیاد خبرنگاران در این جایگاه وجود ندارد، مقرر شد سایت باشگاه اخبار و عکس‌های ورود میلانی‌ها را بلافاصله مخابره کند.

او ادامه داد: همچنین تصمیم گرفته شد که دو یا سه دوربین تلویزیونی برای مصاحبه با میلانی‌ها در این جایگاه حضور پیدا کنند. اگر مصاحبه‌ای انجام شد بلافاصله در سایت باشگاه قرار می‌گیرد. در شیرخوارگاه آمنه هم که صبح روز بعد مقصد میلانی‌ها خواهد بود امکان انجام مصاحبه نیست. در ضمن تاکنون تصمیمی برای نشست خبری قبل از بازی وجود ندارد و با توجه به فشردگی برنامه‌ها و خستگی میلانی‌ها احتمالا این نشست برگزار نمی‌شود. با این حال اگر قرار شد این نشست برگزار شود از قبل به اطلاع نمایندگان رسانه‌های گروهی خواهد رسید. میلانی‌ها اعلام کرده‌اند که پس از بازی و در میکسدزون به طور کامل پاسخگوی سوالات اصحاب رسانه خواهند بود.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir


مطالب پیشنهادی :
تمرین پیشکسوتان پرسپولیس+ تصاویر
واکنش رئیس جمهور به "روحانی مچکریم"
سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا
حساس‌ترین نبرد هفته شانزدهم لیگ برتر
بهترین‌های فوتبال سال 2013 آسیا