ستارگان میلان
اعضای تیم فوتبال ستارگان میلان از موره کاخ سعدآباد دیدن کردند.
ستارگان میلان که پس از سفر به ایران از طریق اینترنت مطالعاتی درباره اماکن دیدنی ایران کرده بودند، شب گذشته خواستار بازدید از موزه‌های کاخ سعدآباد شدند و به همین منظور مسئولان باشگاه پرسپولیس هماهنگی‌های لازم برای بازدید را صبح امروز انجام داده و ستارگان میلان ساعت 9:30 از هتل محل اقامت خود عازم موزه کاخ سعدآباد شدند.

میلانی‌ها از موزه خودروهای قدیمی، موزه استاد فرشچیان، موزه هنرهای زیبا و چند موزه دیگر بازدید کردند.

از جمله نکات جالب، حضور پرشمار هواداران میلان در این بازدید بود. طرفداران میلان از طریق شبکه‌های اجتماعی به همدیگر اطلاع‌رسانی کرده و توانسته بودند خود را به محل گشت‌وگذار میلانی‌ها برسانند. ظاهرا برخی از هواداران میلان صبح امروز از احتمال حضور ستارگان میلان در کاخ سعدآباد مطلع شده و این موضوع را به اطلاع یکدیگر رسانده بودند.

همچنین گروه مستند ساز دیدار ستارگان میلان و پرسپولیس که با هماهنگی باشگاه پرسپولیس در حال تهیه مستندی برای عرضه در شبکه نمایش خانگی است اقدام به تهیه گزارش ویژه‌ای از این مراسم کرد.

"فرانکو بارسی‌"، "دانیل ماسارو"، "استفانو ارانیو"، "ویرچوود" و دیگر اعضای ستارگان میلان که به شیرخوارگاه آمنه رفته بودند، در دقایق پایانی به جمع تیم ستارگان میلان اضافه شدند و آنان نیز بازدیدی از موزه‌های کاخ سعدآباد داشتند. "پائولو مالدینی" و "گنارو گتوزو" باز هم در کانون توجه فوتبال‌دوستان ایرانی بودند؛ به گونه‌ای که ازدحام جمعیت و درخواست عکس یادگاری مشکلاتی را برای آنها ایجاد کرده بود.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir


مطالب پیشنهادی :
تصاویر ورود ستاره‌های میلان به تهران
بنیانگذار نجات غریق ایران درگذشت
تیزر زیبای پرسپولیس+ ویدئو
خواهران ملی‌پوش بیلیارد ایران+ عکس
غذای سنتی 32 تیم جام جهانی(4)+ تصاویر